Kasprzyk Edyta

Edyta KasprzykEdyta Kasprzyk – masażystka, dietetyk, od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo masażami.

Jej codzienny kontakt z pacjentami i ich problemami zdrowotnymi – bardzo często dietozależnymi – sprawił, że dietetyka w naturalny sposób stała się jej kolejną specjalizacją.

Swoją wiedzę ugruntowała kończąc Akademie Dietetyki we Wrocławiu. Od tamtego czasu nieustannie rozwija umiejętności w tej dziedzinie oraz zdobywa nowe doświadczenia uczestnicząc w tematycznych szkoleniach i seminariach w Akademii Dietetyki w Poznaniu oraz prowadząc własną działalność jako dietetyk. Była konsultantem do spraw nietolerancji pokarmowych w laboratorium ALAB.

Od paru lat pisze do gazety cotygodniowe artykuły na temat zdrowego stylu życia. Prowadzi tematyczne wykłady. W tym roku kończy fitoterapię (ziołolecznictwo) i dietetykę kliniczną dla lekarzy i dietetyków.

Masażystka oferuje masaż klasyczny, sportowy, wspomagający dietę odchudzającą, antycellulitowy, lipolizę, refleksoterapię i masaż dla dla kobiet w ciąży.

Jako dietetyk oferuje porady dietetyczne dla osób z nadwagą, osób z niedowagą, kobiet w ciąży i karmiących, osób pragnących odżywiać się zdrowo oraz opracowuje indywidualne programy żywieniowe dla osób chorych, w poszczególnych jednostkach chorobowych.

Zapraszamy 🙂

Kontakt w Opolu: ☎️ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

 

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha