Ewa  Izydorczyk

Ewa Izydorczyk

Ewa Izydorczyk

Ewa  Izydorczyk – licencjonowana hirudoterapeutka i masażystka.

Od wielu lat interesuje się medycyną naturalną i samodoskonaleniem.

Zawód masażystki i hirudoterapeuty to mój świadomy wybór i zarazem pasja oraz realizacja moich marzeń, dzięki której praca z ludźmi potrzebującymi pomocy daje mi wiele radości i ogromną satysfakcję, a efekty tej pracy staną się dla mnie siłą napędową do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania wciąż nowego doświadczenia.

Ukończyłam wiele profesjonalnych kursów, między innymi kurs hirudoterapeuty, posiadam licencje hirudoterapeuty, kurs masażu I II III stopnia Ma-uri, polinezyjski kurs akupresury i refleksoterapii stóp . Doświadczenie, prawie 3 lata, zdobyłam pracując w SPA oraz w gabinecie masażu jako masażystka, a praktyki pozwoliły mi na profesjonalne podejście do każdego kto potrzebował relaksu lub terapii.”

Poaza hirudotrapią ukończyła kursy akupresury i refleksoterapii (stóp), jej konikiem jest egzotyczny masaż polinezyjski „Ma-uri”

Masaż Ma-uri polinezyjski .

Zaletą tego masażu jest uwolnienie napięć z całego ciała.  Wykonywany jest mięśniami przedramion przy użyciu ciepłego olejku, a w tle słychać rytmy polinezyjskich melodii. Masaż pobudza układ limfatyczny i krwionośny, oczyszcza z toksyn i wspomaga przemianę materii. Masaż polecany jest dla osób zestresowanych. Jest masażem całościowym.

Cena 80 min- 120 zł.

Masaż klasyczny(pleców)- nie tylko pozwala złagodzić skutki stresu oraz napięcia nerwowego ale stymuluje również pracę układu limfatycznego i krwionośnego, wspomaga układ nerwowy, poprawia przemianę materii, mobilność stawów oraz dobrze działa na mięśnie. Poleca się osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa i różnego rodzaju bóle.

Cena: 30 min-  50 zł

Masaż relaksacyjny– ma przede wszystkim służyć wyciszeniu, zdjęcie stresów dnia codziennego, uspokojeniu myśli. Poleca się osobom zmęczonym, które nie potrafią bądź nie mają czasu się zrelaksować. Masaż całościowy.

Cena 50 min – 70 zł

Masaż antystresowy– daje wszechstronne korzyści, stymuluje siły witalne, przynosi głębokie odprężenie fizyczne. W masażu antystresowym głównie skupiamy się na głowie, twarzy, szyi. Większość punktów stymulowanych w tym masażu pokrywa się z przebiegiem meridianów energetycznych opisywanych w medycynie chińskiej. Niweluje stres.

Cena: 50 min- 90 zł

Refleksoterapia – akupresura

Jest to metoda leczniczego masażu stóp. Stymulowane są określone punkty odpowiadające poszczególnym narządom i organom naszego ciała. Masaż pomaga w obniżeniu stresu i napięcia nerwowego, poprawia krążenie krwi i wspomaga odblokowanie impulsów nerwowych oraz pomaga w naturalnym przywracaniu zdrowia.

Cena 35 min- 50 zł .
Do 60 min. 60 zł.

hirudoterapia, zwykłe przystawienie pijawek:  zabieg 50zł, cena za 1 pijawkę 20 zł,
czyli np. cena przy 3 pijawkach to 110 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

maseczka z pijawek 190 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

Zabiegi wykonywane są w godzinach od 13 do 19

Zapraszamy

Kontakt: ☎ 77 456 58 43    lub 📱510 446 196   lub przez formularz poniżej

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *