I meditate, Art of Living

I meditate Art of living

I meditate to dynamiczna sesja łącząca elementy medytacji, oddechu oraz delikatnej pracy z ciałem. Zajęcia są wstępem do całej palety kursów Art of Living.

Medytacja jest niezwykle prostym i skutecznym narzędziem, dzięki któremu można sprowadzić umysł do chwili obecnej, co pozwala głęboko się odprężyć i zregenerować.

Zapraszamy wszystkich, również tych, którzy jeszcze nigdy nie medytowali. Poznamy dodatkowo technikę oddechową pomagającą uspokoić rozbiegane myśli i wprowadzić umysł bez wysiłku w stan wyciszenia. Zanurz się w wewnętrznej ciszy, która jest źródłem spokoju i nieskończonego entuzjazmu.

Sesja I meditate jest wstępem do palety kursów Art of Living Education: Happiness Program i Yes Plus którego skutkiem ubocznym jest m.in. wstawanie w poniedziałek rano z uśmiechem na twarzy 🙂 Więcej informacji na sesji.

Zajęcia będzie prowadzić nauczycielka Art of Living Wiesława Misztalska

Wtorek godz. 18:30-20:00
– wstęp wolny;) – dla nowych osób [dwa pierwsze spotkania]
– dla osób powtarzających sesje I meditate: 10zł

Jak się przygotować:
– przyjdź w komfortowym ubraniu
– nie jedz dużego posiłku wcześniej niż 1,5 h przed przybyciem na sesje
– na sesje nie można przychodzić po spożyciu alkoholu lub narkotyków
– przyprowadź ze sobą przyjaciół 🙂

Kontakt: ☎️ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha