Krzysztof Bojarski

Krzysztof Bojarski jest naturoterapeutą, trenerem zdrowia, jego specjalnością jest prawidłowe odżywianie, należyte oczyszczanie organizmu oraz właściwa suplementacja organizmu  naturalnymi środkami.

Krzysztof Bojarski

Krzysztof Bojarski

Wiedzę na temat holistycznych rozwiązań na zdrowie uzyskał podczas studiów na kierunku naturoterapia w Górnośląskiej Szkole Przedsiębiorczości w Chorzowie, gdzie spotkał swego mentora w osobie znanego neurologa K. Krupki. Ukończył również szkołę coachingu – International Coach Federation oraz liczne kursy i szkolenia w całej Polsce.

Jest przykładem i żywą reklamą hasła „Zdrowiej jesz – zdrowiejesz”. Przed kilku laty poradził sobie i „wyszedł” z „podobno nieuleczalnej choroby”,  a „efektem ubocznym” zastosowanej przez siebie terapii było schudniecie 35 kilogramów bez siłowni, bieżni, czy katorżniczych diet.

Na własnym przykładzie przekonał się i potwierdził, że aktualnie jelita uznawane są przez naukę jako nasz mózg, że nie ma tysiąca chorób, a rozwiązanie problemu tkwi w zmianie naszych codziennych nawyków.

W trakcie konsultacji z nim dowiesz się czym tak naprawdę jest właściwe odżywianie oraz jak się odżywiać, by być zdrowym przez długie lata.

Poznasz co jest absolutnym priorytetem i od czego powinnaś zacząć jakąkolwiek terapię u lekarza, czy terapeuty.

Uzyskasz narzędzia do pracy w domu oraz wskazówki żywieniowe, które poprawią efekt stosowanych przez Ciebie terapii.

Jeżeli ktoś chce się umówić, pierwsza  konsultacja: 150 zł
Kontakt: ☎ 77 456 58 43 lub 📱698 36 16 50
Serdecznie Zapraszamy