Kurs Bioenergoterapii

Bioenergoterapia daje możliwość mentalnej pracy energią oraz umiejętne jej podawanie.

Uzdrawianie Energią jest możliwe, gdyż choroba charakteryzuje się brakiem energii biowitalnej w organizmie. Uzdrawianie polega na umiejętnym uzupełnieniu energii w organizmie, a tym samym doprowadzenie organizmu do równowagi energetycznej. Organizm będący w równowadze energetycznej rozpoczyna proces samo leczenia, czyli doprowadzenia organizmu do zdrowia. Działanie terapeuty polega na umiejętnej mentalnej pracy tą energią.

Jednak wynik naszego działania w bardzo dużej mierze uzależniony jest od naszej wiedzy, posiadanej w danej chwili energii, koncentracji nad tym co robimy, idealnej wizualizacji tego co ma się stać, oraz naszej wiary w pozytywny wynik zabiegu. Działania tego możemy nauczyć się na jednodniowych warsztatach.

Bioenergoterapeutami staniemy się dopiero po zrobieniu dużej ilości zabiegów, gdy nabędziemy dużego doświadczenia i biegłości w pracy. Pracę energią będziemy mogli podjąć jednak od zaraz i jeżeli chcemy w przyszłości naprawdę pomagać ludziom jest to konieczne.

Prowadzący: Wojciech Ciesielski

Cena kursu: 500 zł ( w tym przedpłata 100 zł)

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha