Kurs Silva Intuition System: Metoda Silvy – Intuicja

SILVA INTUITION SYSTEM (METODA SILVY – INTUICJA)
jest dwudniowym seminarium, którego materiał (podobnie jak SILVA LIFE SYSTEM) jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka, José Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym). Większość ćwiczeń w SILVA INTUITION SYSTEM jest nowa, lub opracowana w sposób innowacyjny.

To wyjątkowe seminarium zostało stworzone nie tylko w celu bezpośredniego ćwiczenia intuicji i aktywacji prawej półkuli mózgu, ale przede wszystkim w celu włączenia najnowszych, współczesnych badań nad istotą duchowości człowieka oraz podświadomości.

metoda silvy intuicja

Nowa formuła kursu oparta jest m.in. na badaniach nad źródłami naszej intuicji, nad tym, co dr Gregg Braden określa w swojej książce „Boska Matryca” jako „pole energii łączące wszystko ze wszystkim”, na połączeniu ze Źródłem… z polem, na które my ludzie, działamy za pomocą naszych emocji. Na kursie nauczysz się wykorzystania tej energii, użycia jej do rozwiązywania problemów, sięgając do jej najgłębszych poziomów.

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej na seminarium nauczysz się m.in.: jak używać intuicję w sposób świadomy, podejmować w życiu odpowiednie decyzje, kontrolować stres, poznasz zaawansowaną technikę osiągania celów oraz realizację misji życiowej, nauczysz się psychometrii, rozwiniesz w sobie moc pobudzania w sobie i innych zdrowia oraz dobrego samopoczucia, a także oraz nauczysz się technik pomocy sobie i innym ludziom.

Jeżeli nie wiesz na czym polega Metoda Silvy zachęcamy do zajrzenia do zakładki „Kurs Silva Life System„, w której jest ona dogłębniej wyjaśniona 🙂

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest ZDROWIE. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Jeśli więc pragniesz dokonać bardziej znaczących zmian w swoim życiu, w biznesie, chcesz poprawić swój poziom energii i swoje zdrowie, podwyższyć poziom swojego zrozumienia zasady „przyciągania” – seminarium Silva Intuition będzie dla Ciebie niezwykłym przeżyciem.
“Jedyną prawdziwą rzeczą w życiu jest intuicja”…
Albert Einstein

  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski

Marian Jeżewski, wykładowca metody Silvy

(KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA INTUITION SYSTEM (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje NOWY DYPLOM i NOWĄ LEGITYMACJĘ ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania za znacznie obniżoną opłatą w Polsce i na świecie.)

Materiał przerabiany na kursie SILVA INTUITION SYSTEM: Metoda Silvy – Intuicja

Dla absolwentów kursu podstawowego Metody Silvy niektóre części nowego seminarium będą znajome. Niemniej jednak do SILVA INTUITION SYSTEM dodanych zostało szereg nowych technik i ćwiczeń, które pomogą nie tylko uaktywnić Twoją intuicję i Twoje zdolności postrzegania pozazmysłowego, ale wprowadzą Cię w głębszy wymiar duchowości oraz swojej podświadomości i nadświadomości, abyś mógł lepiej kierować swoim życiem.

Nauka rozluźnienia i medytacji dynamicznej
Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak: kontrola stresu, lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć, itp. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Symbol Źródła Energii w Tobie (nowe ćwiczenie)
Słynny filozof francuski Pierre Thaillard de Chardin powiedział: „Nie jesteśmy istotami ludzkimi, które mają doświadczenia duchowe, lecz istotami duchowymi, które mają doświadczenia ludzkie”. Wielu badaczy zajmujących się sprawami wyższej świadomości, włączając w to filozofię wielu religii uważa, że jako ludzie jesteśmy częścią Uniwersalnego Źródła Energii i jesteśmy jednością z tym Źródłem.

Tak jak kropla wody z oceanu reprezentuje cały ocean, tak kropla energii ze Źródła reprezentuje energię Wszechświata. Na seminarium nauczysz się używania Twoich zdolności percepcji pozazmysłowej na głębszych poziomach, aby móc intuicyjnie podejmować lepsze decyzje i manifestować szybciej ważne dla Ciebie cele. Ćwiczenie, które pomoże w uzyskaniu takich informacji nazywa się Kropla Energii ze Źródła. Stworzysz w wyobraźni własną reprezentację Źródła Energii, aby intuicyjnie wyczuwać najlepsze możliwe rozwiązania Twoich problemów. Dodając intuicję do logiki będziesz popełniał mniej błędów i miał lepsze rozeznanie jak osiągać to, czego pragniesz.

Technika Holo – Widzenia (nowe ćwiczenie)
Holo-Widzenie jest to technika osiągania celów i rozwiązywania problemów. Nic, czego do tej pory doświadczałeś nie porównuje się do tej niezwykłej techniki. Dla samego nauczenia się tej techniki i korzystania z jej dobrodziejstw, warto uczestniczyć w tym kursie!!! Używając tę technikę, w miarę praktyki nauczysz się podejmować prawidłowe decyzje w 95% przypadków.

Za pomocą Techniki Holo-Widzenia łączysz się energetycznie z Uniwersalnym Źródłem Energii, aby przyciągnąć obrazy upragnionych rozwiązań lub czegoś lepszego. Otwiera to możliwość uzyskania przewodnictwa w życiu, osiągnięcia celów, rozwiązania problemów, aby poruszać się drogą spełnienia swojej misji i celu życia.
Można ją stosować do: poprawy i utrzymania swojego zdrowia, rozwiązywania problemów w biznesie, znalezienia właściwej pracy, uzyskania awansu, lepszej pensji, radzenia sobie z trudnymi współpracownikami, wyczucia – jak najlepiej zarządzać ludźmi, założenia własnego biznesu, znalezienia partnera życiowego, utrzymania i polepszenia swojego obecnego związku, utrzymania związku z dziećmi, polepszenia edukacji i nauki, pokonywania irracjonalnych lęków, poczucia winy związanej z przeszłością, wątpliwościami dotyczącymi przyszłości, znalezienie celu w życiu, itp.

Projekcja do poziomu materii nieożywionej
Jest to intuicyjne badanie poziomu materii nieożywionej – zaczynając od własnego mieszkania, a kończąc na poziomie metali takich jak: nierdzewna stal, miedź, mosiądz i ołów. Jest to przygotowanie do „dostrajania się” za pomocą wyobraźni do energii przedmiotów i swobodne poruszanie się po tym poziomie materii i energii. Ćwiczenia te pomogą Ci w sytuacjach, gdy pragniesz dokonać zakupu czegoś, co może być dla Ciebie poważnym wydatkiem jak: samochód, mieszkanie, dom, jacht, itp. Po kursie będziesz w stanie wyczuć intuicyjnie czy to, co chcesz nabyć jest dobre dla Ciebie i czy nie ma tam jakichś uszkodzeń i nieprawidłowości, negatywnych energii, których Twoja świadomość nie jest w stanie zauważyć.

Projekcja do poziomu materii ożywionej
Jest to intuicyjne badanie poziomu roślin, zwierząt oraz człowieka. Dla osób nieprzygotowanych może to zabrzmieć dziwnie, ale dzięki tym ćwiczeniom możesz nauczyć się komunikacji subiektywnej (za pomocą myśli i wyobraźni) ze światem roślin i zwierząt… Taka komunikacja możliwa jest ze względu na istnienie pola, które łączy nas wszystkich – ludzi… zwierzęta… całą materię. Nie wierzysz? Można się o tym bardzo szybko przekonać kończąc Silva INTUITION System.

Subiektywnie (w wyobraźni) przeprowadzisz również badanie anatomii człowieka. To ćwiczenie jest przygotowaniem do pracy nad swoim zdrowiem i pomocy innym w sprawach zdrowia…

Ćwiczenie psychometrii (nowe ćwiczenie)
Twój partner umieści w Twoich dłoniach nieznany Ci przedmiot. Twoje oczy będą zamknięte i będziesz proszony, aby za pomocą intuicji i wyobraźni opisać swoje odczucia i wrażenia dotyczące tego przedmiotu. Jest to fantastyczna zabawa, a jej wyniki mogą Cię bardzo zaskoczyć!

Połączenie ze Źródłem – odkrycie celu (misji) swojego życia (nowe ćwiczenie)
Czy miałeś kiedykolwiek wrażenie, że pragniesz od życia nieco więcej, niż to, co dzieje się z Tobą obecnie? Być może jest to jakiś ukryty talent, który może się ujawnić w postaci niespodziewanego sukcesu lub specjalna potrzeba Twojej duszy? Każdy z nas przyszedł na Ziemię z jakąś misją – czasami jednak trudno jest uświadomić sobie tę misję w momencie, gdy głównym celem jest walka o jak najlepszy status finansowy, dobra materialne, władzę, itp.

Czyż nie byłoby wspaniałą rzeczą otrzymać odpowiedź od Wyższej Inteligencji jaka jest Twoja misja, po co i z czym przyszedłeś na Ziemię oraz uzyskać przewodnictwo – jak zrealizować ten cel lub misję?

Na seminarium SILVA INTUITION SYSTEM poznasz technikę, która pomoże Ci odkryć CEL (MISJĘ) TWOJEGO ŻYCIA oraz nauczy Cię w jaki sposób włączyć intuicję, aby lepiej zrozumieć tę misję i usunąć wszelkie przeszkody, które mogą pojawiać się na Twojej drodze. Pomoże Ci to podejmować prawidłowe (zgodne z misją) decyzje życiowe i pokieruje Cię w odpowiednią stronę.

Być może jest już czas, aby pokierować życiem zgodnie z jego Prawdziwym Przeznaczeniem i zacząć podejmować prawidłowe decyzje we wszystkich jego aspektach?

Fantastyczna podróż (nowe ćwiczenie)
Jest to ćwiczenie podróży w wyobraźni do mikrokosmosu oraz do makrokosmosu, w którym akcent położony jest na nowe uniwersalne wartości i które na pewno wzbudzi zainteresowanie i dostarczy niezapomnianych przeżyć. Jest to wyczucie kim jesteśmy we wszechświecie, skąd przychodzimy, jaka jest nasza rola?

Praca z kryształową Merkabą (nowe ćwiczenie)
Jest to technika mentalnej ochrony przed: zanieczyszczeniem atmosfery środkami chemicznymi, negatywnymi energiami, ochrona przed własnym negatywizmem i kierowanymi w naszą stronę negatywnymi myślami. Ochrona przed wszystkim, co niepotrzebne. Jest to również wspaniała technika auto-energetyzacji: pozbycie się uczucia zmęczenia lub wypełnienie się odpowiednią energią przed trudnym dniem, zawodami sportowymi, wyczerpującą pracą, itp.

Zdrowie: pomoc sobie… pomoc innym.
Ta część seminarium związana jest z psycho-neuro-immunologią, czyli nauką w jaki sposób Twoje myśli i Twoje emocje wpływają na pracę Twojego systemu odpornościowego. Nauczysz się (lub przypomnisz sobie) techniki włączania umysłu i emocji do procesu utrzymania lub poprawy Twojego zdrowia. Są lekarze, którzy twierdzą, że nie ma chorób nieuleczalnych – mogą być tylko nieuleczalni pacjenci. W momencie, gdy włączasz do walki z chorobą swoje wewnętrzne środki: wolę, przekonanie, wyobraźnię, wizualizacje i pragnienie serca – to, co wydaje się niemożliwe staje się możliwe. Przekonało się o tym tysiące absolwentów, którym poznane na kursie techniki pomogły uzyskać pełnię zdrowia nawet w sytuacjach, gdy oficjalna medycyna była bezradna.

Przećwiczysz również techniki pomocy innym w zdrowiu. Będzie to „akt miłości”, pomoc cierpiącemu człowiekowi i przyspieszenie jego procesu zdrowienia szczególnie w sytuacjach silnego połączenia emocjonalnego. Warto zaznaczyć, że badania naukowe ostatniej dekady uwiarygodniły fakt, że uzdrawianie na odległość istnieje i jest możliwe.

Można się zapoznać z opiniami uczestników kursu Silvy

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Marian Jeżewski
Prowadzący: Marian Jeżewski
http://metodasilvy.jezewski.eu/

Termin Kursu:
16-17 listopada 2019

Cena kursu:
Osoby uczestniczące w kursie po raz pierwszy: 520 zł (620 zł, jeżeli płatność będzie wnoszona po wyznaczonym terminie)
Absolwenci kursu podstawowego: 300 zł
Powtarzający (z dyplomem): 150 zł

UWAGA!!!
Dla osób uiszczających przedpłaty oraz tych, którzy przyprowadzają ze sobą kolejną osobę, zniżka w wysokości 100 zł!

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha