Marian Jeżewski

Marian Jeżewski jest trenerem założonej przez siebie Akademii Aktywnego Rozwoju. Prowadzi wykłady z zakresu rozwoju osobowego i zawodowego.

Marian Jeżewski

Marian Jeżewski

Od 2003 roku pomaga pracownikom wielu firm w budowaniu lepszych relacji międzyludzkich i odkrywaniu swojego potencjału. Z wykształcenia technik elektronik o specjalności „matematyczne maszyny cyfrowe”. Studiował matematykę na Wydziale Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, przerwaną w stanie wojennym. Prywatnie uczył się kompozycji klasycznej u wykładowcy Akademii Muzycznej we Wrocławiu mgr Mieczysława Matuszczaka, „popełnił” kilkadziesiąt utworów na chór, co zostało uwieńczone publicznym wykonaniem.

Po 1989 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez kilkanaście lat był sprzedawcą „rzeczy różnych”, najdłużej ubezpieczeń. W kwietniu 1997 został najlepszym agentem ubezpieczeniowym Commercial Union w kraju. Pierwsze swoje kursy opracował właśnie dla rozpoczynających swoją pracę pośredników ubezpieczeniowych.

Hobbystycznie jest dziennikarzem zajmującym się pisaniem o winie. Założył „Studio Wina” promujące kulturę spożycia tego trunku, prowadzi wykłady z zasad degustacji. Jego pasją są podróże enologiczne. Żonaty, dwójka dzieci, jest mieszkańcem Katowic.

Metoda Silvy, to jego „miłość od pierwszego wejrzenia”. Po ukończeniu w 2006 roku kursu podstawowego postanowił stać się jej propagatorem. Wykładowcą Metody Silvy został we wrześniu 2008 roku.

Dlaczego metoda Silvy?

Marian Jeżewski mówi o metodzie Silvy

Strony związane z Marianem Jeżewskim:
http://metodasilvy.jezewski.eu
https://www.facebook.com/MetodaSilvyMarianJezewski/

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *