Marian Jeżewski

Marian Jeżewski jest trenerem założonej przez siebie Akademii Aktywnego Rozwoju. Prowadzi wykłady z zakresu rozwoju osobowego i zawodowego.

Marian Jeżewski

Marian Jeżewski

Od 2003 roku pomaga pracownikom wielu firm w budowaniu lepszych relacji międzyludzkich i odkrywaniu swojego potencjału. Z wykształcenia technik elektronik o specjalności „matematyczne maszyny cyfrowe”. Studiował matematykę na Wydziale Matematyki Fizyki i Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, przerwaną w stanie wojennym. Prywatnie uczył się kompozycji klasycznej u wykładowcy Akademii Muzycznej we Wrocławiu mgr Mieczysława Matuszczaka, „popełnił” kilkadziesiąt utworów na chór, co zostało uwieńczone publicznym wykonaniem.

Po 1989 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Przez kilkanaście lat był sprzedawcą „rzeczy różnych”, najdłużej ubezpieczeń. W kwietniu 1997 został najlepszym agentem ubezpieczeniowym Commercial Union w kraju. Pierwsze swoje kursy opracował właśnie dla rozpoczynających swoją pracę pośredników ubezpieczeniowych.

Hobbystycznie jest dziennikarzem zajmującym się pisaniem o winie. Założył „Studio Wina” promujące kulturę spożycia tego trunku, prowadzi wykłady z zasad degustacji. Jego pasją są podróże enologiczne. Żonaty, dwójka dzieci, jest mieszkańcem Katowic.

Metoda Silvy, to jego „miłość od pierwszego wejrzenia”. Po ukończeniu w 2006 roku kursu podstawowego postanowił stać się jej propagatorem. Wykładowcą Metody Silvy został we wrześniu 2008 roku.

Dlaczego metoda Silvy?

Metoda Silvy kurs 2020

Strony związane z Marianem Jeżewskim:
http://metodasilvy.jezewski.eu
https://www.facebook.com/MetodaSilvyMarianJezewski/

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *