Masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy, do narządów wewnętrznych włącznie.

Jego głównym celem jest poprawa psychofizycznej sprawności, zniwelowanie lub nawet zlikwidowanie przyczyn i skutków choroby, z tego powodu wykorzystywany jest do leczenia wielu dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych, ginekologicznych, internistycznych a nawet pediatrycznych. W zależności od zaleceń i wskazań obejmuje całe ciało lub tylko wyodrębnione segmenty.

Masaż klasyczny wykonuje Rusłana Ron,
Cena masażu klasycznego (60 min.) to 70 zł.
Przy zakupie serii zabiegów (minimum 5 zabiegów) – zniżka.
Zapraszamy

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha