Maseczka kosmetyczna z pijawek

MASECZKA kosmetyczna z użyciem pijawek.  Pijawki w swoich gruczołach ślinowych zawierają takie związki, które idealnie nadają się do wykorzystania w kosmetologii.

OPIS ZABIEGU
Przed nałożeniem maseczki potrzebny jest zabieg hirudoterapii, podczas którego terapeuta przystawia 1-3 pijawki, by pobrały krew, Pacjent nie czuje bólu tylko lekkie ukłucie, ponieważ w gruczołach ślinowych pijawki znajduje się ponad  100 związków działających leczniczo na organizm człowieka np. miejscowo znieczulają skórę. Zabieg trwa około 1 godziny.

Następnie z pijawki pobiera się hirudozwiązki, które nakłada się na twarz. Maseczkę trzyma się przez 20 minut. W czasie zabiegu pacjent może odczuwać lekkie ściągnięcia skory. Na koniec zabiegu zmywa się maseczkę wodą.

Efekty są odczuwane zaraz po zabiegu. Skóra jest wygładzona, miękka w dotyku i rozjaśniona. Maseczka skutecznie też wpływa na zmniejszenie trądziku i innych chorobowych zmian skóry twarzy.

DZIAŁANIE MASECZKI:
. stymuluje produkcję kolagenu i elastyny,
. wygładza zmarszczki i odżywia skórę,
. spowalnia proces starzenia się skóry,
. zmniejsza napięcie tkanki łącznej,
. regeneruje i odmładza skórę,
. przeciwbakteryjne, antybiotyczne, przeciwzapalne.

MASECZKA Z KRWI PIJAWKI jest 100% naturalnym liftingiem twarzy.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Zabiegi wykonuje hirudoterapeutka Ewa Izydorczyk

Cena: maseczka z pijawek 190 zł, a czas trwania zabiegu 1-1,5 godz.

Kontakt: ☎ 77 456 58 43    lub 📱510 446 196   lub przez formularz poniżej

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *