Profilaktyka w chorobach cywilizacyjnych

Profilaktyka w chorobach cywilizacyjnych Peter Winkler
Zapraszamy na wykład, który poprowadzi  Peter Winkler, a tematem tego wykładu będzie „Profilaktyka w chorobach cywilizacyjnych”.
Peter Winkler jest to wybitny austriacki terapeuta, jeden z pięciu na świecie, a trzeci w Europie wykorzystujący w terapii najnowocześniejsze techniki służące m.in.do badania astronautów, tak zwane techniki andullacyjne.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia: terapeutów, lekarzy, dietetyków oraz potencjalnych pacjentów, odbywać się będzie z udziałem tłumacza.

Spotkanie odbędzie się 21 lipca 2016 o godz. 18 w naszym ośrodku.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rezerwację (telefonicznie w godz. 10-17 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego) i potwierdzenie udziału.
Wstęp wolny 🙂

Marek Marczenko i Beata Miłkowska przybliżają postać Petera Winlera (9 minut tego video)

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha