Radiestezja

Radiestezja w zakresie lokalizowania miejsc pod budowę studni czy wyznaczania przebiegu szkodliwych dla zdrowia stref geoatycznych, żył wodnych w naszym bezpośrednim środowisku (mieszkaniu, domu czy biurze) jest dzisiaj uznawana i zaliczana do kategorii rzemiosła. Radiesteci mają swoje cechy oraz zdobywają uprawnienia czeladnicze czy mistrzowskie.

odpromiennik Helios3

Odpromiennik działający po włączeniu do gniazka elektrycznego

Praktykując radiestezję w tym zakresie możemy także spowodować efekt terapeutyczny. Dotyczy to przypadku badania mieszkania czy biura, gdzie po zlokalizowaniu szkodliwego dla zdrowia promieniowania geopatycznego, przesuwamy łóżko czy biurko lub zakładamy neutralizator (odpromiennik), który skutecznie to promieniowanie neutralizuje.

Radiesteta lokalizuje też inne zagrożenia geobiologiczne (pola elektromagnetyczne, jonizacja dodatnia itp.), które też mają szkodliwy wpływ na nasze zdrowie fizyczne czy psychiczne i eliminuje je. Po usunięciu tych zagrożeń odczuwamy poprawę, lepiej śpimy, lepiej się czujemy, następuje regeneracja naszego organizmu, czy uzyskujemy poprawę zdrowia – czyli następuje efekt terapeutyczny. Każde leczenie – czy to konwencjonalne, czy niekonwencjonalne – będzie wówczas skuteczniejsze. Organizm człowieka nie musi się już bowiem bronić przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska, tylko może skupić się na regeneracji i leczeniu.

Specjalistą w tym zakresie jest u nas  Mariusz Ślęzak

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha