Terapeuci

1   2   3   4   5   6   7   >>>

Aleksandra CHROMCZAK
Dyplomowana fizjoterapeutka i masażystka.
Specjalizuje się w:
terapii przeciwobrzękowej (manualny drenaż limfatyczny),
masażu leczniczym, sportowym,
energetycznym, relaksacyjnym
oraz kosmetycznym
wykorzystując przy tym wiedzę również medycyny ajurwedyjskiej i chińskiej.

Jej pasją jest masaż, poprzez który pomaga innym przywrócić zdrowie, równoważąc ciało, umysł i ducha.

Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:

Termin wizyty do uzgodnienia. Zapisz się

Aleksandra CHROMCZAK
 
 

lek.med. Enhke CHOIJO

ENHKE CHOIJO - lekarz internista, irydolog praktykuje w Polsce od 2003 roku. Ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Specjalizuje się w tradycyjnej medycynie wschodniej i akupunkturze.


W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej.Pani dr Enkhe Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, które nie przyniosły odpowiedzi na pytanie co nam dolega, bądź chcemy sprawdzić czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.


Irydologia jest skuteczną metodą, gdy chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat.Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:

9 września 2015  (16:00) Zapisz się

Koszt wizyty: 60 zł.
Wymagana przedpłata: 20 zł.

lek.med. Enhke CHOIJO
 
 

Andrzej KUBICKI
Andrzej Kubicki Mistrz Reiki, bioenergoterapeuta w swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi „siedzący“ tryb życia i niezdrowo się odżywia.

- Pomagam ludziom za pomocą „punktowej terapii manualnej“, czyli połączenia akupresury, shiatsu, masażu klasycznego, bioterapii, Reiki - wyjaśnia terapeuta. - Skupiam się głównie na pracy z kręgosłupem, na którym znajdują się najważniejsze punkty energetyczne, czakramy i meridiany.

Punktowa metoda manualna jest całkowicie bezinwazyjna i bezbolesna, dlatego mogą z niej korzystać dzieci. Najskuteczniejsza jest w leczeniu dolegliwości układu kostnego, stanów po złamaniach kończyn, dyskopatii, zwyrodnień, bólu kręgosłupa, migren, chorób: kobiecych, układu trawiennego, nerek, żołądka.

Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:

5 sierpnia 2015  (11:00) Zapisz się

Koszt wizyty: 100 zł.
Wymagana przedpłata: 20 zł.

Andrzej  KUBICKI
 
 

1   2   3   4   5   6   7   >>>