Terapeuci

1   2   3   4   5   6   7   8   >>>

Anna ŻOŁNIERKIEWICZ
Anna Żołnierkiewicz - psycholog rodziny, rozwoju i edukacji, certyfikowany instruktor fitness, nauczycielka jogi z powołania i z zainteresowania.

Prowadzę zajęcia antystresowe oraz treningi rozwoju osobistego. Pracuje z grupami oraz indywidualnie. W swojej praktyce staram się łączyć doświadczenia głębokiej praktyki medytacji i różnych technik pracy z ciałem. Wierzę, że rozwiązanie zawsze tkwi w nas i każda jednostka jest kompetentna by sprostać wyzwaniom, które pojawiają się na jej drodze. Pracuję z dziećmi i dorosłymi. W swoim doświadczeniu mam między innymi pracę z więźniami, roczny pobyt w centrum promocji zdrowia, pracę z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcjami. Pracuję intuicyjnie, zawsze polecam i nauczam technik, których sama doświadczyłam.
Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:
(konsultacje)
Termin wizyty do uzgodnienia. Zapisz się

Koszt wizyty: 60 zł.
Wymagana przedpłata: 20 zł.

Anna ŻOŁNIERKIEWICZ
 
 

Martin APING
Budzący zaufanie filipiński healer, posiadający nadzwyczajną moc uzdrawiania. Mówi się o nim, że ma promienie rentgenowskie w oczach, a jego dłonie emanują potężną uzdrawiającą energią.

Jako jeden z pięciu na Filipinach i jeden z trzech pracujących w Polsce stosuje specjalną technikę masażu w przypadkach, gdy masaż klasyczny jest przeciwwskazaniem.

Po 10 latach pracy w Polsce jest jednym z najbardziej cenionych uzdrowicieli. Dzięki nadzwyczajnym siłom leczniczym swoim dotykiem uzdrowił już tysiące ludzi na świecie. Przychodzą do niego ludzie, którym medycyna akademicka nie jest w stanie pomóc. Skutecznie pomaga w leczeniu wielu schorzeń, m.in.: nowotworów, cyst i torbieli, prostaty, zaburzeń hormonalnych, problemów z kręgosłupem, kości i stawów, żylaków, chorób organów wewnętrznych, problemów skórnych, alergii, nie gojących się ran i wielu innych.

Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:
Koszt wizyty: 150 zł.
Wymagana przedpłata: 50 zł.

Martin APING
 
 

Aleksandra CHROMCZAK
Dyplomowana fizjoterapeutka i masażystka.
Specjalizuje się w:
terapii przeciwobrzękowej (manualny drenaż limfatyczny),
masażu leczniczym, sportowym,
energetycznym, relaksacyjnym
oraz kosmetycznym
wykorzystując przy tym wiedzę również medycyny ajurwedyjskiej i chińskiej.

Jej pasją jest masaż, poprzez który pomaga innym przywrócić zdrowie, równoważąc ciało, umysł i ducha.

Czytaj więcej...

Najbliższe daty przyjęć:

Termin wizyty do uzgodnienia. Zapisz się

Aleksandra CHROMCZAK
 
 

1   2   3   4   5   6   7   8   >>>