Tenzin Jangchub

Aktualności: 16-17 sierpnia 2019 przyjmuje Lobsang Thupten, lekarz medycyny tybetańskiej

 

tenzinnewwDr Tenzin Jangchub prowadził praktykę w Indiach, Ameryce Płd. (Argentyna), Szwajcarii, Gruzji, również ją w Polsce. Posiadał sukcesy w leczeniu chorób wewnętrznych o różnej etiologii, chorób o charakterze przewlekłym, zaburzeń o podłożu nerwowym, a także regeneracji i rewitalizacji osłabionego organizmu. Posiadał wieloletnie doświadczenie w zakresie: leczenia naturalnymi preparatami ziołowymi, stosowaniu tradycyjnych ćwiczeń tybetańskich, specjalnych technik oczyszczania organizmu oraz masażu.

Lekarz tybetański diagnozował zaburzenia zdrowotne przy użyciu swoistych technik badania pulsu i moczu oraz oceny ogólno-fizycznego i mentalnego stanu pacjenta; aktualnie i w przeszłości. Jest to holistyczne postrzeganie pacjenta i jego choroby.

Zioła, ziołolecznictwo

Leczenie polegało na udzieleniu przez lekarza zaleceń dotyczących stylu życia (sen, ćwiczenia) i diety oraz zażywaniu odpowiednich ziołowych preparatów leczniczych. Zioła te nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Preparaty przeznaczone są do użytku osobistego, nie sprzedaje się ich na zasadach komercyjnych, lecz jedynie w przypadku bezpośredniej potrzeby lub prośby. Czyli bezpieczeństwo ich stosowania jest gwarantowane.

Moja praktyka jest w pełni legalna. Mam wszystkie wymagane dyplomy, pozwolenia i certyfikaty- wyjaśniał Tenzin Jangchub.

Dzięki błogosławieństwu J. Św. Dalaj Lamy mógł ukończyć pełny kurs studiów medycyny tybetańskiej w Instytucie i otrzymać tytuł Menpa Kachupa (tłum. doktora medycyny tybetańskiej). Nastąpiło to 18 stycznia 1993 roku, po czym został zarejestrowany jako praktykujący lekarz w Departamencie Zdrowia Tybetańskiego Rządu na Uchodźstwie.

Mocno wierzył, że medycyna tybetańska jest jednym z najlepiej zachowanych i działających starożytnych przekazów mądrości i doświadczenia. Wykazuje ona dużą skuteczność w leczeniu wielu schorzeń, a szczególnie żółtaczki, wrzodów, paraliżu, astmy, epilepsji, kamieni wątrobowych i żółciowych, guzów, cukrzycy, nadciśnienia, bólów pleców, artretyzmu, zaburzeń trawiennych, chorób skórnych, chorób kobiecych , alergii, chorób serca, niektórych odmian raka, zaburzeń o podłożu nerwowym.

Tenzin Jangchub, będąc w pełni wyświęconym i konsekrowanym – przez J. Św. Dalaj Lamę – mnichem buddyjskim, starał się na co dzień stosować Jego nauki, również w swojej praktyce lekarskiej. Miał nadzieje, że może być pomocny w odzyskaniu i zachowaniu zdrowia wielu istot ludzkich.

dr Tenzin JANGCHUB o mieszankach ziołowych

Koszt wizyty był bezpłatny w przypadku, gdy klient opłacał zioła, które były mu polecone.

2 Komentarz(y)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *