Terapia Bars, masaż głowy

Terapia Bars to zabieg, który stoi na pograniczu niekonwencjonalnej medycyny, psychologii i duchowości.

masaż głowy

Barsy to punkty na głowie, odpowiadające miejscom znanym z akupunktury, w których została zmagazynowana energia związana z naszymi przekonaniami, uprzedzeniami, osądami.

Punkty te są przypisane naszym przekonaniom życiowym na temat pieniędzy, zdrowia, starzenia się, kreatywności, seksualności, naszych nadziei i marzeń…

Przekonania te są jak programy komputerowe, wgrane nam przez naszych przodków, rodziców, bliskich, społeczeństwo, media. W tym funkcjonujemy.

Podczas sesji Bars, dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, a tym samym napięć nagromadzonych w mózgu. Te napięcia są ściśle powiązane z ograniczającymi nas przekonaniami i emocjami, zapisanymi w naszej pamięci komórkowej.

Kiedy napięcia te zostają rozładowane, zyskujemy więcej przestrzeni, czujemy się bardziej obecni w naszym życiu, otwieramy się na pojawiające się nowe możliwości.

Odkrywamy w sobie moc sprawczą, która pozwala nam samodzielnie kreować swoje życie, poprzez stawianie sobie pytań, czego pragniemy, co jest dla nas dobre. I okazuje się,że jest to możliwe i łatwe.

Podczas zabiegu następuje konkretny efekt w ciele i emocjach, poprawia się kondycja fizyczna i duchowa.

Co daje terapia Bars?
-głęboki relaks i spokój,
-redukcję stresu i natłoku myśli,
-harmonizują półkule mózgowe,
-pomoc w bezsenności, depresji, nerwicy,
-wzrost pewności siebie i radości życia,
-zmniejszenie poziomu lęków,
-otwarcie na nowe możliwości życiowe,

Procesy zachodzące w mózgu podczas zabiegu, zostały potwierdzone naukowo, Proces Bars otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Czas trwania sesji ok. 1,5 h.
Cena sesji: 150 zł

Zabiegi Bars masaż głowy prowadzi:
Teresa Konieczna praktyk metody Bars
Zapraszamy

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha