Usługi: Terapie, Diagnoza paramedyczna

W ofercie usług naszego ośrodka proponujemy konkretne terapie wspomagające zdrowie (masaże, bioenergoterapia, vega testnail taping, świecowanie uszu kręgarz … ) jak i sprawdzone, udokumentowane naukowo metody oraz techniki doskonalące umysł, rozwijające zdolności paranormalne, inspirujące do poszukiwań i przemian każdego z nas.

Bioenergoterapia, ajurweda, terapie naturalne i kursy rozwoju osobistego – to tylko niektóre z wielu propozycji, które oferuje Ośrodek „DELFIN”.

Działalność naturoterapeutyczna Ośrodka „DELFIN”uwzględnia wiele aspektów szeroko pojętego ZDROWIA. Holistyczne – całościowe podejście do procesu zdrowienia koncentruje się nie tylko na fizyczności ale poszukuje przyczyn i źródeł niedomagań, które często znajdują się w umyśle i duszy.

Terapeuci i wykładowcy, którzy są stale do dyspozycji lub gościnnie z nami współpracują, zajmują się medycyną niekonwencjonalną od wielu lat i mogą swoje działania poprzeć wieloletnim doświadczeniem.

W naszym ośrodku odbywają się spotkania cykliczne, ale są też aktualne, unikalne sesje terapeutyczne i kursy. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej, uzyskać odpowiedź na pytania prosimy zatelefonować – nasz numer +48 77 456 58 43 lub wysłać maila za pośrednictwem formularza kontaktowego z podstrony KONTAKT.

Szanując Państwa czas prosimy o wcześniejsze zapisy na wybrany termin u terapeuty oraz dokonanie przedpłaty w kwocie 50 zł. Wpisanie na warsztaty i kursy jest automatyczne po dokonaniu bezzwrotnej przedpłaty w kwocie 100 zł.

Zapraszamy do ośrodka w godzinach 10 – 17, a w razie potrzeby dłużej.

Przychodząc do nas spotkacie się Państwo ze zrozumieniem, miłą atmosferą i kompetentną pomocą. Mamy nadzieję, że oferowane usługi spełnią Państwa oczekiwania.