Chromoterapia – terapia kolorami

Data/Czas
27 czerwca 2016
godz. 10:00

Miejsce - Delfin

Chromoterapia czyli terapia kolorami pozwala w skuteczny sposób pobudzać pracę ludzkiego organizmu. Uzupełnia i wyrównuje niedobory energii wspomagając powrót do zdrowia i przyśpieszając ten proces. Działa kojąco na system nerwowy, a przy tym usuwa przykre skutki starzenia się organizmu.

Polecana w następujących dolegliwościach:
anemia, astma, bezsenność, ciśnienie, kamienie (żółciowe, nerkowe), jaskra, mięśniaki, tarczyca, nerki, padaczka, oparzenia, porażenie nerwu twarzowego, torbiele jajników, wrzody, zaparcia, zapalenia (krtani, nerek, trzustki, wątroby i inne), zawroty głowy, złe trawienia, żylaki nóg i inne.

Terapie przeprowadzamy za pomocą kryształowej lampy, która została zbudowana w celu wykonywania praktycznych zabiegów chromoterapii. Jej działanie oparte jest na przesyłaniu odpowiedniej fali świetlnej (koloru) przez kryształ górski. To powoduje potężne wzmocnienie fali danego koloru emitowanego przez lampę. Ludzie znajdujący się w pobliżu takiego źródła energii bardzo szybko odczuwają jego dobroczynne działanie. Kryształ wysyła wibracje o częstotliwości właściwej danemu kolorowi i działa bezpośrednio na system czakramów człowieka. Poprzez przekazanie energii do odpowiednich czakramów pozwalamy na uzupełnienie energii życiowej w całym organizmie, co w konsekwencji powoduje skuteczną obronę organizmu przed dana chorobą.

 

Czas trwania naświetlania: od kilku minut do godziny.
Przy chorobie w stadium początkowym wystarcza jedna kuracja, natomiast w przypadku chronicznych schorzeń terapia obejmuje 3 – 4 kolejne kuracje.
Koszt jednej kuracji (7 – 9 naświetlań) 120 zł.

Zapisy pod numerem telefonu 77 456 58 43

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...