Diagnostyka Termoregulacyjna – STRD

Data/Czas
15 maja 2019
godz. 15:00 - 19:00

Miejsce - Delfin

Skaningowa Diagnostyka Termoregulacyjna – STRD to opatentowana, przebadana i całkowicie bezpieczna (również wśród dzieci) metoda, wykorzystująca zmienność wypromieniowanej temperatury ciała w jego częściach jak i całych układach.

STRD ocenia zmiany pulsacji naczyń krwionośnych skóry i daje obraz w postaci map termicznych, naniesionych na ciało człowieka. Na podstawie badania widzimy  mechanizmy strukturalne i funkcjonalne na poziomie komórkowym.

  • Zdjęcia STRD
  • Zdjęcia STRD
  • Zdjęcia STRD

Dzięki tej metodzie możemy dowiedzieć się czy i jakie procesy w naszym ciele są zaburzone, a dzięki temu reagować przed wystąpieniem dolegliwości fizycznych w danych układach i narządach ciała.

W ramach badania otrzymasz:

  • indywidualny raport pokazujący Twój stan fizyczny oraz psychoemocjonalny,
  • skany Twojego ciała,
  • opisy map termicznych,
  • miejsca blokad energetycznych,
  • trend Twojego organizmu.

W naszym ośrodku – Diagnostyką Termoregulacyjną STRD zajmuje się naturoterapeuta, diet coach Krzysztof Bojarski

Krzysztof Bojarski

Krzysztof Bojarski

Od 2014 roku jest coachem ICF, trenerem rozwoju osobistego, trenerem mentalnym, ale przede wszystkim wieloletnim praktykiem dochodzenia do własnej sprawności.

Na podstawie swoich osobistych doświadczeń oraz wiedzy, którą uzyskał od najlepszych praktyków, opracowywał autorski program dochodzenia do pełni sprawności fizycznej, regeneracji organizmu, powrotu sił witalnych i szczęścia w życiu.

Program, który łączy w sobie mądrość natury z najnowocześniejszymi metodami diagnostycznymi, w oparciu o rzetelną wiedzę naukową.

W pracy z klientami kieruję się prostotą i skutecznością stosowanych rozwiązań, mając na uwadze indywidualne potrzeby, ale i również możliwości każdego z nich.

Jest trenerem i współpracownikiem Instytutu Energomedica z którym realizuję warsztaty i szkolenia neuroregulacjii stresu z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologi STRD.

Koszt badania z indywidualnym omówieniem przypadku to 70zł.

Zapraszamy do naszego ośrodka w dniach:
15 maja godziny 15-19,
22 maja godziny 15-19,
29 maja godziny 15-19.

Kontakt: ☎ 77 456 58 43 lub 📱698 36 16 50

 

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...