Kazimierz Klimczak

Data/Czas
27 lutego 2018
godz. 11:00

Miejsce - Delfin

Kazimierz Klimczak

Kazimierz Klimczak

Kazimierz Klimczak – absolwent szkoły BnR, której założycielem jest austriacki terapeuta Peter Winkler. Kazimierz jest certyfikowanym terapeutą, diagnostą, wykorzystującym w pracy aparat Clue Medical (urządzenie medyczne).

Dzięki temu urządzeniu można określić wiele parametrów w organizmie, między innymi:

-pracę i elastyczność mięśnia sercowego,

-pracę wegetatywnego układu nerwowego,

-poziom glikogenu w wątrobie,

– stan trzustki,

-wydolność nerek,

-funkcjonowanie układu trawiennego, także jelit,

-niedobór witamin i minerałów.

W urządzeniu wykorzystano najnowsze osiągnięcia i rozwiązania fizyki kwantowej oraz z dziedzin andullacyjnych (kosmicznych).

Clue medical

Clue medical

„Jako terapeuta szkoły BnR zajmuje się chorobami przewlekłymi. Większość osób do mnie trafiających to osoby z astmą, alergią, RZS, hashimoto, jelitami, problemami układu kostno-stawowego, niskim poziomem odporności, czy nawet nowotworami, nie licząc już różnego rodzaju guzów, torbieli i zwykłych bólów głowy.
Także pomagam osobom z autyzmem, przy powikłaniach poszczepiennych i oczyszczaniu z toksyn i metali ciężkich.

Współpracuję z grupą około 300 lekarzy i terapeutów skupionych przy szkole BnR w całej Europie. Dzięki temu mam dostęp do najnowszych opracowań z zakresu zdrowia i żywienia.”

Przyjmuje: 27 lutego 2018, godz. 11
Diagnoza  i terapia:  120 zł
Zapraszamy

 

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...