Koncert mis kryształowych

Data/Czas
16 czerwca 2018
godz. 19:00 - 20:00

Miejsce - Delfin

Zapraszam Ciebie na niezwykłą muzyczną, duchową kryształową podróż.

Doświadcz odprężającej kąpieli w niezwykłych dźwiękach. W cudownej atmosferze rozluźnienia i relaksu pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami mis kryształowych, bębnów szamańskich, gongu oraz instrumentów archaicznych, których dźwięki koją i harmonizują. To podróż w świat wibracji, obrazów oraz emocji i doznań w ciele.

Camila Vatral

Camila Vatral

Koncertu słuchamy leżąc na macie, okryci kocem, przy zgaszonym świetle i z zamkniętymi oczami.

Muzyczną przestrzeń dodatkowo wspieram swoim głosem, śpiewając mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata podczas pracy z misami.

Podczas koncertu koncentrujemy się głownie na swoim sercu i otwieramy tą wspaniała bramę, dzięki której wzrastamy i dostrajamy nasze ciała do uzdrawiających częstotliwości.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje „Aqua Medicina ” są to kompozycje stworzone przeze mnie, na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living.

Podczas koncertu można doświadczyć niezwykłych wrażeń. Dźwięk pomaga:
• odzyskać energię życiową i radość
• zrelaksować się i odprężyć
• odzyskać spokój ducha i jasność umysłu
• nabrać poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie

Koncert polecamy szczególnie osobom zapracowanym i zestresowanym. Uczestnicy koncertu odbierają przeróżne wrażenia od delikatnych wibracji aż do głębokich doznań natury fizycznej bądź emocjonalnej.

Koncert poprowadzi :
Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Artystka Intuicyjna,Swoja podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrałam ponad 400 koncertów w Polsce i zagranicą.

Koncert trwa trwa około 1-1,5 godziny
kiedy : 16 czerwca 2018, godz. 19
miejsce : Delfin ul Piotrkowska 1 Opole
wstęp : 35 zł

Ze względów organizacyjnych wymagane wcześniejsze zapisy.
Ilość miejsc ograniczona wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel 774565843

Więcej informacji na stronie:

http://www.krysztalowyportal.pl

Zapraszamy 😀

 

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...