Krzysztof Bojarski

Data/Czas
15 maja 2019
godz. 15:00 - 19:00

Miejsce - Delfin

Krzysztof Bojarski – coach , trener, mentor, ekspert odżywiania i regeneracji organizmu

Krzysztof Bojarski

Krzysztof Bojarski

Moją pasją jest człowiek, funkcjonowanie w  dzisiejszych „szybkich” czasach,  właściwe odżywianie i naturalna regeneracja organizmu.

Poprzez zdrowe odżywianie, jak również promocję zdrowych nawyków życia pomagam ludziom w  dochodzeniu do pełni zdrowia w jego 5 najważniejszych wymiarach:
fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, społecznym i duchowym.

Od 2014 roku jestem coachem ICF, trenerem rozwoju osobistego, trenerem mentalnym, ale przede wszystkim wieloletnim praktykiem dochodzenia do własnej sprawności.

Na podstawie moich osobistych doświadczeń oraz wiedzy, którą uzyskałem od najlepszych praktyków, opracowywałem autorski program dochodzenia do pełni sprawności fizycznej, regeneracji organizmu, powrotu sił witalnych i szczęścia w życiu.
Program, który łączy w sobie mądrość natury z najnowocześniejszymi metodami diagnostycznymi, w oparciu o rzetelną wiedzę naukową.

W pracy z klientami kieruję się prostotą i skutecznością stosowanych rozwiązań, mając na uwadze indywidualne potrzeby, ale i również możliwości każdego z nich.

Jestem trenerem i współpracownikiem Instytutu Energomedica z którym realizuję warsztaty i szkolenia neuroregulacjii stresu z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologi STRD
http://www.energomedica.pl/

 

o mnie i  mojej działalności przeczytasz tutaj:
https://krzysztofbojarski.com

 

o warsztatach neuroregulacjii organizowanych w Ośrodku Delfin przeczytasz tutaj:
http://www.delfin.opole.pl/neuroregulacja-stresu-strd/

W ośrodku Delfin prowadzę szkolenia, warsztaty oraz sesje indywidualne na które Cię serdecznie zapraszam.
Jestem po to, by Ci pomóc – zacznijmy DZIAŁAĆ RAZEM, gdyż RAZEM możemy WIĘCEJ !!!

Kontakt: ☎ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...