Kurs Matrycy Energetycznej: Kreacja Nowej Rzeczywistości z Wykorzystaniem Techniki Dwupunktu

Data/Czas
26 listopada 2016 - 27 listopada 2016
godz. 09:00

Miejsce - Delfin

MATRYCA ENERGETYCZNA wg. RICHARDA BARTLETTA
Richard Bartlett opracował technikę DWUPUNKTU, która jest oparta o wykorzystywanie informacji zawartych w polu informacyjnym lub inaczej w polu morficznym. Tą bardzo prostą, ale niezwykle skuteczną metodę opisał w swojej książce „Matryca Energetyczna”.
Temat rozwinął w książce Fizyka Cudów, w której wytłumaczył za pomocą wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, dlaczego i w jaki sposób każdy i to bez naukowej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, może bez trudu odczytać informacje zawarte w polu informacyjnym.
Richard Bartlet stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, żeby przywrócić człowiekowi równowagę fizyczną, umysłową i duchową oraz harmonię w relacjach z innymi.
Aby uzyskać zadowalające nas rezultaty należy ćwiczyć codziennie. Na początku dużą przeszkodą jest nasz umysł i jego tendencje do kontroli, a dwupunkt najlepiej się „udaje” gdy się bawimy.

Dlatego zapraszamy na niepowtarzalne warsztaty pt.
„TWORZYMY NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ POPRZEZ TRANSFORMACJĘ SAMEGO SIEBIE”

Na warsztatach poznasz zasady pracy z informacją z wykorzystaniem fotonów światła przenikających cały wszechświat w każdej sekundzie oraz nauczysz się:
• jak przekroczyć ograniczenia własnego umysłu i poszerzyć postrzeganie rzeczywistości,
• jak dokonać zmian w relacjach z innymi ludźmi – rodziną, współpracownikami,
• jak zmienić programy i niekorzystne wzorce,
• jak odkryć i wykorzystać swoją ukrytą moc, jak poddać się oddziaływaniu Boskiej Energii, która zrealizuje dla Ciebie twoje zamówienie-intencję
• co to znaczy nie ingerować w Boską Wolę,
• jak cofnąć się w czasie, zachowując pełną świadomość, aby przetransformować niewłaściwe wzorce informacyjno-energetyczne, które blokowały szczęście, dobrobyt, obfitość, powodowały problemy finansowe, zdrowotne, w związkach,
• lokalizować i transformować wzorce informacyjne z innych wymiarów zakłócające życie, pomagać innej wersji siebie w światach równoległych, przez to poprawy życia tu i teraz,
• jak pobierać potrzebne informacje z Wszechświata, które natychmiast poprawią nasze zdrowie, siłę i inne sfery życia,
• jak poradzić sobie z lękami, napięciami, stresem,
• jak dostrzec blokujące cię dotychczas przekonania,
• jak przekroczyć ograniczenia umysłu, zrealizować swoje marzenia.

Technika ta, wyraźnie wzmacnia pozytywne rezultaty zabiegów terapeutycznych manualnych, energetycznych, psychologicznych. Dlatego Wiesława Bakaj, jako wieloletni refleksolog i osteopata kranialny, bardzo poleca ją wszystkim, którzy pracują z ludźmi, jako uzupełnienie warsztatu pracy.

Prowadzący: Wiesława BAKAJ
Wiesława Bakaj jest z wykształcenia magistrem pedagogiki. Przez wiele lat pracowała na różnych stanowiskach w szkolnictwie. Od kilku lat prowadzi warsztaty kreowania rzeczywistości, pracy z informacją, rozpoznawaniem blokujących programów. Jednocześnie jest wieloletnim terapeutą w zakresie refleksologii twarzy, terapii czaszkowo – krzyżowej, masaży energetycznych, bioterapii metodą Zdenko Domancica, klawiterapii. Uważa, że choroby to tylko programy, które można wykasować, odpowiednio pracując, ale nikt nie wykona za nas tej pracy. Sami musimy się z tym uporać. Od 5 lat prowadzi analizy urządzeniem radionicznym QUANTEC. Również trzy lata temu ukończyła wszystkie seminaria Matrycy Energetycznej u dr Richarda Bartletta.

Cena kursu: 700 zł (w tym przedpłata 100 zł)

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...