Lobsang Thupten

Data/Czas
17 października 2019 - 18 października 2019
godz. 11:00 - 18:00

Miejsce - Delfin

Lobsang Thupten, lekarz medycyny tybetańskiej przyjmuje również w naszym ośrodku.

Lekarz tybetański może pomóc zmienić nawyki i dietę, a także ulżyć w problemach zdrowotnych za pomocą delikatnych ziołowych suplementów diety.

Medycyna tybetańska jest jednym z najlepiej zachowanych i działających starożytnych przekazów mądrości i doświadczenia. Wykazuje ona dużą skuteczność w leczeniu wielu schorzeń, a szczególnie żółtaczki, wrzodów, paraliżu, astmy, epilepsji, kamieni wątrobowych i żółciowych, guzów, cukrzycy, nadciśnienia, bólów pleców, artretyzmu, zaburzeń trawiennych, chorób skórnych, chorób kobiecych , alergii, chorób serca, niektórych odmian raka, zaburzeń o podłożu nerwowym.

Lobsang Thupten

Lobsang Thupten

Lobsang Thupten przyjmuje w Instytucie Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej w Warszawie oraz w niektórych miastach w Polsce w w zdalnych gabinetach.

Lekarz tybetański diagnozuje zaburzenia zdrowotne przy użyciu swoistych technik badania pulsu i moczu oraz oceny ogólno-fizycznego i mentalnego stanu pacjenta; aktualnie i w przeszłości. Jest to holistyczne postrzeganie pacjenta i jego choroby.

Leczenie polega na udzieleniu przez lekarza zaleceń dotyczących stylu życia (sen, ćwiczenia) i diety oraz zażywaniu odpowiednich ziołowych preparatów leczniczych.

Oryginalne tybetańskie suplementy ziołowe sporządzane zgodnie z tradycyjnymi recepturami. Zatwierdzone do użytku w UE.

Przypominamy o zabraniu próbki porannego moczu na wizytę.

Wizyta obejmuje wywiad,ocenę moczu, diagnozę, zalecenia dietetyczne, dobór suplementów (ziół), zalecone suplementy (zioła)

Przyjmuje: 17-18 października 2019, w godz. 11-18

Oplata obejmuje zalecone, w czasie tej wizyty, suplementy (zioła)
Cena: 200-300 zł

Kontakt: ☎ 77 456 58 43 lub 📱698 36 16 50

Zapraszamy

Zapisz się:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Podaj email (opcjonalnie)

Dodatkowe uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Przepisz znaki captcha

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...