Pomasuj mnie -Dominika Stolarczyk

Data/Czas
19 marca 2020
godz. 10:00 - 18:00

Miejsce - Delfin

Zapraszamy  na spotkanie z „Pomasuj mnie” w Opolu

DOMINIKA STOLARCZYK pisze o sobie:

   „Pracuję z ciałem , duszą – z człowiekiem od wielu lat. Z wykształcenia jestem kosmetologiem, jednak z powołania jestem masażystką – terapeutką. Dla mnie masaż i dotyk jest najpiękniejszą formą komunikacji , bez użycia słów.

Kocham ludzi i mam w sobie dużą chęć pomocy innym. A masaż jest właśnie tą formą komunikacji i pomocy, którą daje moim gościom .”

KIEDY? 19.03.2020  w godz.10.00-18.00

GDZIE? Delfin Opole, ul. Piotrkowska 1

Wymagane zapisy pod nr tel. 510 446 196

Masaż Peruwiański . Jest to masaż, podczas którego pracujemy nad całym ciałem, duchem i umysłem z różnymi jego emocjami. Wykorzystuje się różne olejki, esencje oraz różnorodne rośliny lecznicze pochodzące z Andów, których zapachy całkowicie relaksują ciało i pozwalają na swobodny przepływ energii. Pomaga on połączyć się z naturą i wszechświatem, skupiając się na tym, co materialne i niematerialne również poprzez dotknięcie sfery duchowej i psychologicznej. Sprawia, że ciało łączy się z tym, co je otacza, z 4 podstawowymi żywiołami, co budzi i pozwala doświadczyć nowych, niezwykłych doznań.

Jest to holistyczny masaż, w którym używamy ciepłych, aromatycznych olejków ułatwiających pozbycie się stresów zaprzątających nam głowę. Ważnym jest, aby klient przed masażem wziął trzy głębokie oddechy — aby się zrelaksować i przygotować ciało do bycia masowany. Jest masażem silnie relaksującym, stąd w pierwszych ruchach skupiamy uwagę na masowaniu karku, głowy, kręgosłupa, aby następnie przejść do masowania całego ciała.
60min – 100 pln
90min – 150 plnMasaż twarzy i głowy Autorski  masaż twarzy i głowy – obejmuje ramiona i kark, twarz, szyję i dekolt oraz głowę. Masaż działa głęboko relaksacyjnie, stymuluje receptory umieszczone na skórze twarzy i głowy. Dla wymagających stosujemy techniki liftujące. Każdy masaż wykonuję na naturalnych olejach, które odżywiają i nawilżają naskórek.
60min -100 plnMasaż tajski posiada bardzo bogatą historię. Za jego twórcę uznaje się Shivago Komarpaj, który pochodzi z Indii. Pierwsze zapisy odnośnie technik masażu tajskiego zostały udokumentowane  w kamieniu Wat Po, który obecnie znajduje się w muzeum w Bangkoku. Ma on wiele wspaniałych właściwości, dzięki czemu coraz więcej osób się na niego decyduje.

Masaż ten to połączenie technik orientalnych pochodzących z Chin i Indii, które mają za swój główny cel regulację energetyczną i fizyczną osoby, poprzez rozciąganie i ucisk poszczególnych partii ciała mających na celu odblokowanie zablokowanych stref ciała co z kolei uniemożliwia przepływ energetyczny. Ucisk skierowany na wybrane punkty na liniach energetycznych ciała (Sen) odbywa się za pomocą palców, łokci, kolan i stóp dając efekt zarazem rozluźnienia i naładowania energetycznego. Bierne rozciąganie, tak podobne do asan jogi, pozwalają odzyskać elastyczność i gibkość mięśni i stawów, działa odprężająco i rozluźniająco, często zalecany sportowcom.

Pomaga w takich dolegliwościach jak:

 • złagodzić bóle pleców, stawów,
 • złagodzić bóle migrenowe,
 • usunąć przykurcze mięśni, ścięgien,
 • zredukować zaburzenia tkanek miękkich,
 • złagodzić stany zapalne i wiele innych.

 

Masaż tajski wykonywany jest w  wygodnym niekrępującym ruchu ubraniu. Podczas masażu klient leży na podłodze, ponieważ dzięki temu masażysta może poruszać się swobodnie wokoło, ponadto osoba masowana jest układana w specjalnych pozycjach typowych dla jogi. Dzięki temu efekty są naprawdę imponujące.

W jakich przypadkach masaż tajski nie jest wskazany?

W niektórych przypadkach masaż tajski lub niektóre jego przypadki nie są zalecane np.:

 • w ciąży,
 • w przypadku chorób zakaźnych i niektórych chorób nowotworowych
 • u chorych na miażdżycę, osteoporozę,
 • przy złamaniach kości, krwotokach,
 • /span> w przypadku zapalenia szpiku kostnego, wad serca,
 • u chorych na tętniaki.

Powyższe schorzenia nie muszą oznaczać całkowitego zakazu korzystania z tego masażu. Wszystko jest sprawą indywidualną, którą należy omówić z masażystom.


60 min -120 plnTerapia czaszkowo- krzyżowa .

Przede wszystkim jest to terapia holistyczna, można ją zaliczyć również do osteopatii, czyli jest to ” Osteopatia Kranialna”. Można również powiedzieć o niej, iż jest to terapia medycyny interwencyjnej.

Ważną częścią tej terapii jest praca z emocjami. Można stwierdzić, iż jest to rodzaj psychoterapii tkankowej, w szczególności tkanki łącznej, która ma zdolność przechowywania traumatycznych przeżyć. Terapia TCK powstała na bazie znajomości anatomii, fizjologii i obserwacji terapeutycznych. Zawiera ona w sobie diagnostykę i techniki prowadzące do poprawy zdrowia i jakości życia.
Praca systemu czaszkowo- krzyżowego ma wpływ m.in. na układ nerwowy, mięśniowo- kostny, krążenia, limfatyczny, endokrynny i oddechowy.
Dlatego terapia ta skutecznie może pomóc w problemach t.j: psychozy, autyzm, nadpobudliwość i dzieci i dorosłych, stres, bóle i zawroty głowy, migreny, kłopoty ze wzrokiem, słuchem, zapalenia zatok, bóle kręgosłupa i pleców, zapalenia korzonków, bolesne napięcia barków, wszystkie urazy powypadkowe.
W praktyce terapia polega na bardzo delikatnej manipulacji i ucisku w obrębie czaszki, klatki piersiowej, przepony, miednicy i kości krzyżowej w celu rozluźnieniu struktur łącznotkankowych, dzięki temu pobudzamy organizm do samoregulacji i samoleczenia.

Treści zostały zaczerpnięte z książki „Terapia Czaszkowo- Krzyżowa” Bożeny Przyjemskiej

Przeciwwskazania

 • Tętniak – całkowite przeciwwskazanie.
 • Świeże urazy (złamania, skręcenia, zwichnięcia, krwotoki)
 • choroby psychiczne
 • stany ostre wymagające interwencji lekarskiej
 • W wypadku wylewów, udarów i urazów powypadkowych terapię można stosować po upływie 6 tygodni.

Pierwszy zabieg plus konsultacja oraz oczyszczania czakr kamertonami 120pln

Pakiet min 4 spotkań -70 pln za jedną terapię
Pakiet min 4 spotkań plus kamertony-100 pln za jedną terapię


Muzykoterapia kamertonami – oczyszczanie czakr Terapia kamertonami to metoda pracy z dźwiękiem, przywracająca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi kamertonów. Stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, nadaje umysłowi wyciszenie oraz dociera w głąb duszy przynosząc ukojenie.
Kiedy słuchamy dźwięku kamertonów, nasz system nerwowy dostraja się do tonacji w podobny sposób jak stroi się fortepian.
Kamertonów terapeutycznych używa się do przywrócenia prawidłowej równowagi energetycznej, do pozbycia się negatywnych emocji, poczucia własnej harmonii. Kamertony stosowane są często na określone punkty akupunktury i akupresury, by poruszyć i udrożnić system energii przepływającej przez kanały w ciele człowieka zwane meridianami i centra energetyczne zwane czakrami.

Sesja muzykoterapii – kamertonami 50 pln. Czas trwania to min 30 minut.


Wybierz, zapisz się, przyjdź i doświadcz

Zapisy Delfin Opole tel. 510 446 196

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...