Spotkanie otwarte Access Conciousness

Data/Czas
31 lipca 2020
godz. 18:30 - 20:30

Miejsce - Delfin

DO CZEGO ZAPRASZA ACCESS CONSCIOUSNESS

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy już wiedzą, że nasze myśli, emocje i uczucia nie wystarczają do zrozumienia świata, postępowania innych osób, ale przede wszystkim do zrozumienia samych siebie.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a udajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz Ty sam access_smile Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

Termin: piątek 31.07.2020 r.

Uczestnictwo 65 PLN

Spotkanie prowadzi Dorota Doris Wysocka – Life Coach ICC, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®, Facylitator Energetycznych Procesów na Ciało, Facylitator Pracy z Ciałem (program: ‘Right Body For You’), Facylitator Wyrażania Siebie – Odkryj Swój Głos i Potencjał (program: ‘Right Voice for You’) oraz Coach Związków i Relacji (program: ‘Right Relationship For You’), bioenergoterapeuta, refleksolog, praktyk Reiki, absolwentka Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, mediator rodzinny, absolwentka i praktyk Marketingu (z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach), a prywatnie szczęśliwa mama dwójki starszych nastolatków oraz współtwórczyni ponad 25-letniego związku.

Liczba miejsc ograniczona, wymagane zapisy.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...