Spotkanie otwarte Access Consciousness

Data/Czas
22 marca 2019
godz. 17:00 - 19:00

Miejsce - Delfin

A JEŚLI W ŻYCIU MOŻLIWE JEST ZNACZNIE WIĘCEJ…?

SPOTKANIE OTWARTE ACCESS CONSCIOUSNESS I NIE TYLKO!

Dorota Wysocka

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy gdzieś w głębi wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jest to spotkanie dla tych, którzy chcą poznać rządzące nami mechanizmy i schematy, poznać łatwe sposoby ich zmieniania po to, żeby wyjść ponad nie!

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie. Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a uznajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz …Ty sam? Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu zobaczysz inną perspektywę siebie, swojego życia, możliwości i tego, co uznajemy za możliwe. Poznasz też kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

czas trwania: 2h

Inwestycja: 55 PLN

prowadzenie:

Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl

Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem, bioenergoterapeuta
Certyfikowany Coach Związków i Relacji

Termin: 22 marca 2019, godz. 17
Ośrodek Delfin Opole
Kontakt: ☎ 77 456 58 43 lub 📱698 36 16 50
Zapraszamy

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...