Szkolenie Access Bars

Data/Czas
21 kwietnia 2018
godz. 10:00 - 18:00

Miejsce - Delfin

access bars kurs

Czy jesteś usatysfakcjonowany życiem, jakie do tej pory wiodłeś?

Czy pozwolisz sobie na przyjęcie od życia daru generowania wszystkiego, czego pragniesz – czegoś lepszego, niż masz teraz, i większego, niż umiesz sobie wyobrazić?

To jak wygląda nasze życie jest efektem programów, jakie pozwoliliśmy sobie w grać w przeciągu naszego życia, część z tych programów wcale nie służy naszemu spełnieniu, a wręcz znacząco pogarsza jakoś naszego życiu.

Bars jest niezwykłym narzędziem, które pozwala oczyścić twoją podświadomość z programów, które nie służą twojemu szczęściu…

BARS® to zabieg energetyczny polegający na dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, dochodzi wtedy do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu. Ładunek ten jest ściśle powiązany z Twoimi decyzjami, postawami, wierzeniami, które przyjąłeś podczas swojego życia. To tak, jakby oczyścić Twój mózg – twardy dysk komputera z wirusów i obcych zakłócających programów.

Podczas sesji BARS zostaje spowolniona praca fal mózgowych, pozwalając na dostęp do Twoich zdrowych wzorców behawioralnych i punktów widzenia. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość przestaje dominować.

Sesja BARS uwalnia mocno od tzw. kodów telepatycznych, czyli myśli, emocji i programów przejętych świadomie bądź nieświadomie od rodziców, przodków, najbliższych osób i społeczeństwa.

Ponadto po sesjach BARS zaobserwowano:

– wzrost poczucia własnej wartości

– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,

– wzrost pewności siebie i radości życia,

– zmniejszenie poziomu lęków,

– większą łatwość i zdolność podejmowania decyzji,

– otwierają się nowe możliwości życiowe,

– łatwiej dokonuje się zmian życiowych,

– znika otumanienie, pojawia się trzeźwość i przytomność umysłu (również u osób biorących leki psychotropowe),

– poplepszenie w rozwoju u dzieci z autyzmem

Po paru sesjach BARS wchodzi się w lekkość funkcjonowania, gdyż następuje znaczne uwolnienie od przytłaczających emocji i myśli, które nagromadziliśmy przez całe życie. Pracuje się m.in. z takimi sferami życia jak Moc Kreacji, Pieniądze, Ciało, Kontrola, Seksualność, Zdrowie, Starzenie, Marzenia i inne.

Warsztaty Access Bars – klasa Bars

Jakby to było gdybyś poznał/a technikę pracy z ciałem, która otworzyła by Ci drogę do pokonania wszystkich ograniczeń, z którymi dotąd się zmagałeś, a które nie pozwalały Ci zaznać lekkości i radości w życiu?

Jakby może wyglądać twoje życie za kilka lat, jeśli teraz zaczniesz korzystać z narzędzi, które oczyszczają twoją głowę z ograniczeń, przekonań, lęków, schematów, wierzeń, emocji, blokad, które przyjmowałeś do swojego życia, a które często nie są nawet twoje?

Jakim to może być wkładem dla Ciebie, twojego życia, twojej rodziny, twoich klientów, i planety na której żyjemy, jeśli zdecydujesz się oczyścić to wszystko i zaczniesz oferować taką możliwość innym?

Jeśli każde z tych pytań daje Ci poczucie lekkości w ciele, albo daje Ci poczucie bycia bardziej przestrzennym, albo powoduje, że gdzieś w środku pojawia się radość na dostęp do nieograniczonych możliwości, które mogą pojawić się w twoim życiu, to może warto wybrać Access Bars i poznać lepiej tą technikę.

W ramach warsztatu 

Nauczyć się jak wykonywać sesję Access Bars

Zrobisz i otrzymasz dwie sesje Bars

Otrzymasz instrukcję wykonywania sesji i skrypt opisujący metodę.

Po kursie otrzymasz Certyfikat Access Consciousness®, który uprawnia do wykonywania indywidualnych sesji Bars® za pieniądze.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Warsztaty prowadzi bars facilitator Marcin Marcinkowski

 

Inwestycja w siebie i czas trwania warsztatów

Koszt warsztatów Access Bars w Polsce został ustalony na 940 zł,
dla osób powtarzających warsztaty – 470 zł.

Warsztaty trwają 1 dzień

Data: 21 kwietnia 2018, godz. 10 – 18

Serdecznie zapraszamy

Kontakt w Opolu: ☎️ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50

 

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...