Tenzin Jangchub

Data/Czas
30 grudnia 2016
godz. 09:00

Miejsce - Delfin

tenzinnewwDr Tenzin Jangchub prowadził praktykę w Indiach, Ameryce Płd. (Argentyna), Szwajcarii, Gruzji, aktualnie prowadzi ją w Polsce. Posiada sukcesy w leczeniu chorób wewnętrznych o różnej etiologii, chorób o charakterze przewlekłym, zaburzeń o podłożu nerwowym, a także regeneracji i rewitalizacji osłabionego organizmu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie: leczenia naturalnymi preparatami ziołowymi, stosowaniu tradycyjnych ćwiczeń tybetańskich, specjalnych technik oczyszczania organizmu oraz masażu.

Lekarz tybetański diagnozuje zaburzenia zdrowotne przy użyciu swoistych technik badania pulsu i moczu oraz oceny ogólno-fizycznego i mentalnego stanu pacjenta; aktualnie i w przeszłości. Jest to holistyczne postrzeganie pacjenta i jego choroby.

Zioła, ziołolecznictwo

Leczenie polega na udzieleniu przez lekarza zaleceń dotyczących stylu życia (sen, ćwiczenia) i diety oraz zażywaniu odpowiednich ziołowych preparatów leczniczych. Zioła te nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Preparaty przeznaczone są do użytku osobistego, nie sprzedaje się ich na zasadach komercyjnych, lecz jedynie w przypadku bezpośredniej potrzeby lub prośby. Czyli bezpieczeństwo ich stosowania jest gwarantowane.

Moja praktyka jest w pełni legalna. Mam wszystkie wymagane dyplomy, pozwolenia i certyfikaty- wyjaśnia Tanzin Jangchub.

Dzięki błogosławieństwu J. Św. Dalaj Lamy mógł ukończyć pełny kurs studiów medycyny tybetańskiej w Instytucie i otrzymać tytuł Menpa Kachupa (tłum. doktora medycyny tybetańskiej). Nastąpiło to 18 stycznia 1993 roku, po czym został zarejestrowany jako praktykujący lekarz w Departamencie Zdrowia Tybetańskiego Rządu na Uchodźstwie.

Mocno wierzy, że medycyna tybetańska jest jednym z najlepiej zachowanych i działających starożytnych przekazów mądrości i doświadczenia. Wykazuje ona dużą skuteczność w leczeniu wielu schorzeń, a szczególnie żółtaczki, wrzodów, paraliżu, astmy, epilepsji, kamieni wątrobowych i żółciowych, guzów, cukrzycy, nadciśnienia, bólów pleców, artretyzmu, zaburzeń trawiennych, chorób skórnych, chorób kobiecych , alergii, chorób serca, niektórych odmian raka, zaburzeń o podłożu nerwowym.

Będąc w pełni wyświęconym i konsekrowanym – przez J. Św. Dalaj Lamę – mnichem buddyjskim, stara się na co dzień stosować Jego nauki, również w swojej praktyce lekarskiej. Ma nadzieje, że może być pomocny w odzyskaniu i zachowaniu zdrowia wielu istot ludzkich.

dr Tenzin JANGCHUB o mieszankach ziołowych

Koszt wizyty jest bezpłatny w przypadku, gdy klient opłaca zioła, które są mu polecone jako suplementy diety.

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...