Ziołolecznictwo – medycyna tybetańska

Data/Czas
17 listopada 2017
godz. 09:15

Miejsce - Delfin

ZIOŁOLECZNICTWO – MEDYCYNA TYBETAŃSKA

Dr Tenzin Jangchub, lekarz medycyny tybetańskiej, prowadzi praktykę w Polsce i wielu innych krajach. Posiada sukcesy w leczeniu chorób wewnętrznych, chorób przewlekłych, zaburzeń o podłożu nerwowym, a także regeneracji i rewitalizacji osłabionego organizmu. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie: leczenia naturalnymi preparatami ziołowymi, stosowaniu tradycyjnych ćwiczeń tybetańskich, specjalnych technik oczyszczania organizmu oraz masażu.

Tenzin Jangchub

Ziołolecznictwo

Leczenie polega na udzieleniu przez lekarza zaleceń dotyczących stylu życia (sen, ćwiczenia) i diety oraz zażywaniu odpowiednich ziołowych preparatów leczniczych. Nie zawierają one żadnych substancji toksycznych. Preparaty te przeznaczone są do użytku osobistego, nie sprzedaje się ich na zasadach komercyjnych, lecz jedynie w przypadku bezpośredniej potrzeby lub prośby. Czyli bezpieczeństwo ich stosowania jest gwarantowane.

Moja praktyka jest w pełni legalna. Mam wszystkie wymagane dyplomy, pozwolenia i certyfikaty- wyjaśnia Tanzin Jangchub.

Dzięki błogosławieństwu J. Św. Dalaj Lamy mógł ukończyć pełny kurs studiów medycyny tybetańskiej w Instytucie i otrzymać tytuł Menpa Kachupa (tłum. doktora medycyny tybetańskiej). Nastąpiło to 18 stycznia 1993 roku, po czym został zarejestrowany jako praktykujący lekarz w Departamencie Zdrowia Tybetańskiego Rządu na Uchodźstwie.

Mocno wierzy, że medycyna tybetańska jest jednym z najlepiej zachowanych i działających starożytnych przekazów mądrości i doświadczenia. Wykazuje ona dużą skuteczność w leczeniu wielu schorzeń, a szczególnie żółtaczki, wrzodów, paraliżu, astmy, epilepsji, kamieni wątrobowych i żółciowych, guzów, cukrzycy, nadciśnienia, bólów pleców, artretyzmu, zaburzeń trawiennych, chorób skórnych, chorób kobiecych , alergii, chorób serca, niektórych odmian raka, zaburzeń o podłożu nerwowym.

Będąc w pełni wyświęconym i konsekrowanym – przez J. Św. Dalaj Lamę – mnichem buddyjskim, stara się na co dzień stosować Jego nauki, również w swojej praktyce lekarskiej. Ma nadzieje, że może być pomocny w odzyskaniu i zachowaniu zdrowia wielu istot ludzkich.

Medycyna Tybetańska: dr Tenzin JANGCHUB przyjmuje również w Opolu

Przyjmuje: 17 listopada 2017, godz. 09:15
Zapraszamy

Kontakt: ☎️ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej
[kkratings]

 

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...