Alena Kruszewska-Nabzdyjak

Alena Kruszewska-Nabzdyjak – z wykształcenia jestem magistrem Ochrony Środowiska, ale swoje zainteresowania związane z ekologicznym i zdrowym stylem życia zaczęłam poszerzać i pogłębiać w trakcie ciąży… Intuicja podpowiadała doskonale w którą stronę iść by poprawić swoje zdrowie, a później jak się okazało także najbliższych. Problemy skórne mojej córki skłoniły mnie do poszukiwania przyczyn i rozwiązań no i tak zaczęłam stawiać pierwsze kroki na drodze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Kuchnia Pięciu Przemian, akupunktura, akupresura, zioła, refleksoterapia, Qigong itp.

Ukończyłam kilka kursów Refleksoterapii twarzy metodą Lone Sorensen. Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Technik Relaksacyjnych na Awf-ie we Wrocławiu. Tam też nauczyłam się praktycznego poznania oddziaływania na ciało i umysł wybranych technik relaksacyjnych, m.in. Hatha Joga, Joga Nidra, Somayog, masaż relaksacyjny, shiatsu, refleksoterapia stóp, taniec relaksacyjny, medytacja i koncentracja, trening autogenny Shultza, trening progresywny Jacobsona, taniec relaksacyjny, praca z mandalą i wiele innych technik. Ukończyłam także kurs instruktorski Joga dla dzieci.

Zdobyłam wiedzę i doświadczenie w pracy z kamertonami metodą Dr. Barbary Romanowskiej (Angel) – Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa. W późniejszym czasie brałam udział w kursach doszkalających w zastosowaniu kamertonów w poszczególnych układach:
oddechowym, rozrodczym, krwionośnym, hormonalnym, nerwowym, ruchowym, pokarmowym z rozszerzeniem na emocjonalne przyczyny chorób.

Wykonuję zabiegi refleksoterapii twarzy i stóp, dołączając stroiki medyczne (kamertony), czy/i moksoterapię w zależności od problemu. Robię także świecowanie lub konchowanie uszu, zalecenia dietetyczne wg Kuchni Pięciu Przemian.

W swojej pracy staram się przede wszystkim opierać terapię o świadomość klienta. Jego stan zdrowia jest zależny od higieny myśli, emocji, sposobu oddychania, a także pokarmów, suplementów czy leków jakie spożywa. Staram się tylko delikatnie postymulować ciało i umysł do samouzdrowienia, gdyż siła jest w nas samych. Czasem potrzebujemy tylko kierunkowskazu czy bodźca.
Zdobywam także wiedzę z obszaru Totalnej Biologii (Recall Healing), gdyż tam także znajduję wiele odpowiedzi, zrozumienia, a co za tym idzie pomocy w różnych obszarach życia.

W swojej pracy łączę i wykorzystuję wiedzę oraz doświadczenie z wszystkich poznanych dziedzin i proponuję indywidualną terapię.

Zapraszam do doświadczania naturalnych technik, relaksu i dobrego samopoczucia:)

Zapraszam na:

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   tel. 510 446 196

Zapraszamy!

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook