Badanie żywej kropli krwi

Żywa kropla krwi – diagnoza mikroskopowa

Mikroskopowa analiza obrazu żywej kropli krwi.
Technika badania oparta o badanie żywej, nie utrwalonej próbki krwi, ma długą historię – od 1901 roku metodą tą diagnozowano kiłę (syfilis) poprzez stwierdzenie obecności krętków bladych we krwi poddanej analizie. W ciągu ostatnich 30 lat nastąpił wzrost zainteresowania tą metodą diagnozowania w aspekcie oceny stanu odżywienia i równowagi metabolicznej organizmu.

W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że około 20 minut po pobraniu pojedynczej kropli krwi, komórki w niej zawarte nadal żyją. Jeżeli zabezpieczymy preparat przed wysychaniem, to przez ten czas możemy oglądać żywe komórki oraz inne struktury, niewidoczne w tradycyjnych metodach analitycznych.

blood cells

Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii, dającego bardzo duże powiększenie (1600x), oglądać obraz żywej kropli krwi.Transmisja obrazu przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora umożliwia równoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę poddawaną badaniu. Jest to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy -jakby nieznany dotąd i tajemniczy “mikrokosmos” odsłonił swoje tajemnice.

Sugestywność obrazu jest o wiele większa od najbardziej obrazowych słów czy cyfr – o wiele łatwiej zacząć rozmowę o zdrowiu, o profilaktyce chorób poprzez zmianę sposobu odżywiania i stylu życia wtedy, kiedy możemy posłużyć się analizą obrazu krwi osoby, której porada dotyczy.

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas, i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy.

Izabela Pęzioł

Izabela Pęzioł

Badanie wykonuje Izabella Pęzioł

 

Mikroskopowe badanie żywej krwi  

Analiza krwi pozwala określić:

* ilośc,rozmiar ,kształt erytrocytów,

*określić ,czy erytrocyty zostały uszkodzone  i czy zawierają formy patogenne,

*określić ilość i rozmiar oraz kształt leukocytów,

*ocenić równowagę kwasowo-zasadową,

*wykryć alergię,anemię,choroby autoimmunologiczne oraz degeneracyjne,

*wykryć infekcje wirusowe,bakteryjne ,grzybicze,

*zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej,

*zaburzenia przemiany materii.

Badanie polega na nakłuciu igłą opuszka palca i pobraniu kropli krwi .Na ekranie monitora możliwa jest obserwacja jak zachowuje się krew i co jest w niej widoczne,określamy  jej jakość.

 Dobrana indywidualnie terapia, poprzedzona wnikliwą diagnozą – umożliwia oczyszczenie organizmu, przywrócenie mu równowagi i pobudzenie naturalnych sił samouzdrawiających. Pozwala to uniknąć, bądź zlikwidować na poziomie przyczynowym – uciążliwe, długotrwałe dolegliwości.

Medycyna naturalna – to przede wszystkim medycyna profilaktyczna. Warto skorzystać z tego co oferuje aby na dłużej zachować zdrowie i dobre samopoczucie . Wszak lepiej zapobiegać niż leczyć.

Dobrze, że potrzeba zdrowego stylu życia, prawidłowej diety, dbałości o dobre samopoczucie– dociera coraz wyraźniej do świadomości współczesnego człowieka.

 Wszyscy czujemy, że wszechobecny pośpiech, stres, brak czasu na spokojny, pełnowartościowy posiłek – skutkują coraz powszechniejszym znużeniem i utratą radości życia. Zrozumiałe jest więc coraz większe zainteresowanie metodami medycyny naturalnej.

 Serdecznie zapraszam również Państwa do skorzystania z takiej możliwości.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Jak przygotować się do badania

1.Najlepiej będzie  jeśli się dobrze wyśpisz w noc poprzedzającą badanie .

2.Zadbaj też o dostateczne nawilżenie ciała 2-3 dni przed  badaniem poprzez picie 2  litrów wody   w ciągu dnia.

3. Nie pij alkoholu w dniu badania a najlepiej także przez min.2 dni poprzedzające badanie.

4. Minimum dzień przed badaniem jedz mniej i zastosuj dietę lekkostrawną, niskotłuszczową.

5. W dniu badania zjedz ostatni posiłek  3 godziny wcześniej oraz uzupełnij wodę w organizmie.

Cena badania:
Wywiad, ocena kondycji organizmu ze wskazaniem zmian chorobowych, określenie programu zdrowotnego: 120 zł

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   📱510 446 196

Zapraszamy 😀