Bioenergoterapia na odległość

Bioenergoterapia na odległość

Nadrzędnym celem bioenergoterapii jest odtworzenie samoleczących sił pacjenta czyli właściwej jego organizmowi zdolności regulacyjnej. Bioenergoterapia dociera do przyczyny zaburzenia bioenergetycznego, nie jest tylko środkiem łagodzacym objawy. Nie zastępuje ona działań medycznych, lecz komplementarnie wspomaga osłabiony organizm.

Bioenergoterapeuta nie stawia też diagnoz medycznych, nie mówi o chorobie. Jedyne na co może zwrócić uwagę, to na zaburzenia energetyczne w danym obszarze, które mogą manifestować się objawami fizycznymi (bólem, chorobą oraz ogólnym złym stanem funkcjonowania organizmu).

Chory podczas zabiegu może niczego nie odczuwać, a mimo to jego zdrowie się poprawia. Pozytywne zmiany są widoczne w ogólnym samopoczuciu i fizycznym i psychicznym. Pacjent może odczuwać rodzaj chłodnego lub ciepłego powiewu, mogą pojawić się zawroty głowy, skłonność do kołysania ciała, uczucie senności, skurcze mięśni. Niektórzy zapadają w głęboki relaks, odprężenie a nawet sen. Sen ten jest pokrzepiający i ogólnie wzmacniający.

Zabieg na odległość jest skuteczny bez względu na odległość dzieląca pacjenta i bioenergoterapeutę. Powodem jest to, że lecznicze energię mają swoje źródło poza czasoprzestrzenią świata fizycznego.

Zabieg trwa ok. 20 minut i pomocny jest: w stanach bólowych, stłuczeniach, zwichnięciach, złamaniach, wszelkich stanach zapalnych (bóle gardła, anginy), problemach emocjonalnych, nerwicowych. Ogólnie poprawiają równowagę psychiczną, dają relaks, większy dystans. Dobre rezultaty daje wspomaganie dzieci, dzieci reagują szybciej, mocniej na zabieg.

Zabieg wykonuje: Magdalena Tatar

Cena 120 zł./zabieg ok. 20-30min.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   📱510 446 196

Zapraszamy