Choijo Enhke

irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Enhke Choijo akupunktura

Enhke Choijo akupunktura

Ukończyła studia na Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Jej specjalizacja to tradycyjna medycyna wschodnia i akupunktura. W swojej praktyce lekarskiej łączy medycynę konwencjonalną z wiedzą tradycyjnej medycyny wschodniej. W Polsce praktykuje od 2003 roku.

Pani Enkhe Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, które nie przyniosły odpowiedzi na pytanie co nam dolega, bądź chcemy sprawdzić czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.

Irydologia jest skuteczną metodą, gdy chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat,
– zajmuje się oceną stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka,
– umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz ocenę wydolności układów i narządów wewnętrznych.

Enhke-Choijo

Enhke-Choijo, irydolog, lekarz medycyny wschodniej

Dzięki irydologii możesz:
– określić predyspozycje genetyczne do osłabienia pracy określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby,
– zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze nie odczuwasz (tak jest w przypadku np. miażdżycy i wysokiego cholesterolu),
– zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową,
– zlokalizować narząd, w którym rozwija się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach.

Wizyta obejmuje wywiad oraz badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka. Klient ma możliwość lecz nie musi stosować medykamentów polecanych przez terapeutę (dodatkowo płatne). W przypadku potrzeby stosowania leków lub zlecenia dalszych badań zalecamy konsultację ze swoim lekarzem.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin   📱510 446 196

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *