Kurs Silva Life System: Metoda Silvy – sposób życia

Spis treści:
SILVA LIFE SYSTEM (METODA SILVY – SPOSÓB ŻYCIA)
W czym zatem może Ci pomóc Metoda Silva Life?
Metoda Silvy, techniki przerabianych na kursie SILVA LIFE SYSTEM
Kontrola myśli
Kontrola stresu
Pamięć doskonała
Intuicyjnie poprawne podejmowanie decyzji
Technika zmiany przekonań
Technika utrzymania wiecznej młodości
Kontrola zasypiania
Budzenie się bez budzika
Auto-energetyzacja
Usuwanie bólu głowy, migreny, bólów urazowych, porodowych i pooperacyjnych
Koniec z problemami z nadwagą
Pozbywanie się uzależnień: palenia papierosów, alkoholizmu, czy innych, niechcianych nawyków
ZDROWIE – utrzymanie i poprawa swojego zdrowia
Pomoc innym
INFORMACJE ORGANIZACYJNE


SILVA LIFE SYSTEM (METODA SILVY – SPOSÓB ŻYCIA)
jest to dwudniowe seminarium, zmieniające życie tych, którzy w nim uczestniczą. Przerabiany materiał jest oparty na klasycznym Kursie Podstawowym stworzonym przez genialnego amerykańskiego samouka, José Silvę (prowadzonym dotychczas w Polsce w systemie trzydniowym).

Ćwiczenia w SILVA LIFE SYSTEM są na nowo opracowane, dynamicznie przedstawione i interpretowane w oparciu o zdobycze współczesnej psychologii. Wprowadzone zostały również nowe techniki.

Silva Life

Metoda Silvy uczy jak kontrolować swój umysł. Nasz umysł jest naszym narzędziem do pracy i radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, a także pomaga w realizacji własnych pragnień, marzeń oraz rozwoju. Metoda Silvy uczy JAK MODYFIKOWAĆ SWOJE STANY UMYSŁU, aby móc pełniej i bardziej zrównoważenie żyć. Technika ta oparta jest na naukowych badaniach dotyczących fal mózgowych i ich właściwości.

Głównym spektrum, na którym się skupiamy są FALE ALFA. Są to częstotliwości odpowiadające stanowi medytacji, czy też momentom tuż przed zaśnięciem oraz tuż po przebudzeniu. Częstotliwości, w których czujemy się rozluźnieni i spokojni. To właśnie w takim stanie jesteśmy zdolni do wizualizacji i modyfikowania swoich przekonań, nastawienia do życia, emocji i zachowań na poziomie bardzo głębokim. Jesteśmy w stanie dosięgnąć naszych najgłębszych obaw i zmienić je poprzez akceptacje swoich słabości i odnalezienie własnej siły i potencjału.

metoda silvy sposob zycia

W czym zatem może Ci pomóc Metoda Silva Life?

Oprócz nauki stanu rozluźnienia i medytacji dynamicznej, na seminarium nauczysz się m.in.: kontroli stresu, rozwiązywania problemów, usuwania bezsenności i zmęczenia, poprawisz pamięć, nauczysz się jak pozbyć się bólu migrenowego i kontrolować fizjologiczny ból (przydatne w nagłych wypadkach, czy przykładowo jako pomoc w szkołach rodzenia).

Na poziomie psychiki natomiast nauczysz się świadomie eliminować negatywne myśli, pozbywać się niechcianych nawyków i uzależnień takich jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, a także zmieniać ograniczające Cię przekonania.

Jednym z najważniejszych elementów seminarium jest ZDROWIE. Nauczysz się jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

(KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA LIFE SYSTEM (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje NOWY DYPLOM i NOWĄ LEGITYMACJĘ ukończenia kursu, która uprawnia do jego powtarzania ze znacznie obniżoną opłatą.)

  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski
  • Marian Jeżewski

Marian Jeżewski, wykładowca metody Silvy

Opis technik przerabianych na kursie SILVA LIFE SYSTEM Metoda Silvy – ćwiczenia

Kontrola myśli:
Energia podąża za Twoimi myślami. Jeśli chcesz cokolwiek zmienić w życiu – musisz umieć kontrolować swoje myśli, bo to o czym myślisz – przyciągasz. Na kursie nauczysz się sposobów kierowania myśli w stronę rozwiązań, których pragniesz, pozbywania się negatywnych przekonań (tych świadomych i nieświadomych) oraz kontroli emocji nawet w sytuacjach trudnych.

Kontrola stresu:
Istnieje wiele naukowych dowodów na to, że stan rozluźnienia powoduje u ludzi wiele pozytywnych zmian fizjologicznych, takich jak lepsza przemiana materii, wzmocnienie systemu odpornościowego, eliminacja napięć. Na kursie poznasz techniki medytacji dynamicznej, która uważana jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów obniżenia poziomu stresu oraz utrzymania lub poprawy zdrowia.

Pamięć doskonała!
Nauczysz się włączać swoją wyobraźnię (prawą półkulę mózgową) do procesu zapamiętywania. Ta część kursu bardzo przydaje się wszystkim, którzy studiują, uczą się czegoś i chcą otrzymywać lepsze oceny – niezależnie czy to jest szkoła podstawowa, czy habilitacja.

Intuicyjnie poprawne podejmowanie decyzji:
Cały kurs Silvy – niezależnie od tego, czy jest to SILVA LIFE SYSTEM, czy jego druga część, czyli SILVA INTUITION SYSTEM, uczy świadomego wykorzystywania intuicji do podejmowania odpowiednich/ trafnych decyzji. Jeśli używasz wyłącznie logiki – możesz popełniać wiele błędów. Na kursie poznasz trzy techniki, które pozwolą ci na podejmowanie decyzji wynikających zarówno z logicznej analizy faktów jak i informacji intuicyjnych. Pomaga to unikać błędów zarówno w sytuacjach biznesowych, osobistych, jak i w codziennym życiu.

Technika zmiany przekonań (nowe ćwiczenie)
W książce „Biologia przekonań” dr Bruce’a Lipton’a, autor opisuje, jak ogromny wpływ na nasze życie mają przekonania. Twierdzi, że to nie geny decydują o tym jak żyjemy, ale środowisko i program wprowadzony przez otoczenie do naszej świadomości i podświadomości. Nawet fakt starzenia się ma wg autora dużo wspólnego z przekonaniami. Na kursie poznasz techniki i sposoby usunięcia ograniczających, niechcianych przekonań, uświadomienia sobie tych, które zagnieździły się w twojej podświadomości, oraz ich zmiany, czyli wprowadzenia nowych, wzmacniających cię programów.

Technika utrzymania wiecznej młodości (nowe ćwiczenie):
Od wieków ludzkość stara się znaleźć eliksir młodości, czyli odpowiedzieć na pytanie co zrobić, aby być wiecznie młodym. Być może odpowiedź tkwi nie w cudownej miksturze, którą ktoś wymyśli, ale w naszym umyśle, w przekonaniach, które ukryte są głęboko w podświadomości. Najnowsze badania sugerują, również proces starzenia można powstrzymać poprzez zmianę tego, co o sobie myślisz i w co wierzysz…

Kontrola zasypiania:
Bezsenność staje się plagą XXI wieku. Powoduje zmęczenie, brak koncentracji, zmniejszenie wydajności w pracy. Osoby dotknięte tym problemem sięgają albo po alkohol jako „naturalny” środek nasenny albo po środki farmaceutyczne, mające najczęściej niepożądane skutki uboczne i uzależniające. Przerabiana na kursie technika kontroli zasypiania pozwala na pozbycie się bezsenności w sposób szybki i prosty. Efektem jest naturalny, głęboki, fizjologiczny sen.

Budzenie się bez budzika:
Jest to technika przede wszystkim dla „sów”, czyli osób, które lubią długo siedzieć wieczorem, ale mają problem z ranną pobudką. Na kursie nauczysz się techniki budzenia się bez budzika włączając naturalny mechanizm budzenia się w momencie, gdy chcesz się obudzić.

Auto-energetyzacja:
Jeśli jedziesz samochodem i chce ci się spać – to albo zjedź na pobocze i prześpij się, albo (jeśli ci się spieszy) zastosuj technikę kontroli senności. Unikniesz wtedy niechcianego wypadku spowodowanego zaśnięciem za kierownicą. Technika może być również używana w czasie nauki.

Usuwanie bólu głowy, migreny, bólów urazowych, porodowych i pooperacyjnych:
Na kursie nauczysz się naturalnych sposobów usuwania bólów napięciowych głowy oraz usuwania bólów migrenowych – bez stosowania środków farmaceutycznych. Przerabiana będzie też technika kontroli bólu w nagłych wypadkach, aby oszczędzić sobie cierpień do momentu przybycia pomocy lekarskiej. Okazuje się, że każdy z nas ma „wbudowany” mechanizm takiej kontroli i (w wielu przypadkach) kontroli krwawienia. Technika może być też używana w sytuacjach, kiedy wiadomo, że będzie bolało – na przykład jako złagodzenie bólów porodowych, podczas wizyty u dentysty czy przy bólach pooperacyjnych.

Koniec z problemami z nadwagą:
Nadwaga jest kolejną plagą wielu współczesnych społeczeństw. Regulując za pomocą swojego umysłu mechanizmy kontrolujące apetyt i programując odpowiednie zachowania osiągniesz pożądaną wagę i zrzucisz nadmiar swoich kilogramów.

Pozbywanie się uzależnień: palenia papierosów, alkoholizmu, czy innych, niechcianych nawyków:
Na kursie przerabiane są techniki pozbycia się takich nawyków i uzależnień jak: palenie papierosów, alkoholizm, narkotyki, itp. Wykorzystane są do tego podświadome procesy oparte na zasadzie BÓL – PRZYEJMNOŚĆ. „Bólem” jest utrzymanie danego nawyku, „przyjemnością” – życie bez nich. Techniki pozwalają na pozbycie się uzależnień bez skutków ubocznych.

ZDROWIE – utrzymanie i poprawa swojego zdrowia:
Zdrowie jest najwyższą wartością człowieka. Na kursie nauczysz się włączania umysłu do procesu zdrowienia poprzez stosowanie m.in. wizualizacji uzdrawiających, wiary, pragnienia i oczekiwania zdrowia, połączenia się ze Źródłem, polem informacji, Boską Matrycą. Pomoże Ci to w utrzymaniu i poprawie stanu swojego zdrowia oraz pomocy bliskim. Ta część szkolenia związana jest z nauką o nazwie psychoneuroimmunologia. Nie jest to zastąpienie lekarza i technik oferowanych przez współczesną medycynę, lecz uzupełnienie tego, co ona oferuje. Połączenie techniki Silvy z medycyną klasyczną daje spektakularne efekty nawet w tak zwanych „beznadziejnych przypadkach”.

Pomoc innym:
Przerabiane są tzw. techniki komunikacji subiektywnej. Jeśli twoje dziecko ma problem moczenia nocnego, zachowania, problemy w szkole – będziesz w stanie usunąć bezpowrotnie te problemy lub (w przypadku negatywnych zachowań) przynajmniej je złagodzić. Nauczysz się też jak wykorzystywać siłę swojego umysłu, włączać się w poziom energii kwantowej, w Boską Matrycę, aby pomagać w odzyskaniu zdrowia osobom Ci bliskim, szczególnie tym, z którymi masz połączenie emocjonalne.

To są tylko przykłady możliwych zastosowań przytaczanej Metody Silvy Life. Sam możesz wymyślić wiele innych, jeżeli tylko pomyślisz, co możesz osiągnąć, zmieniając nieco swój sposób myślenia i pracy swojego umysłu 🙂

Można się zapoznać z opiniami uczestników kursu SilvyINFORMACJE ORGANIZACYJNE

Marian Jeżewski
Prowadzący: Marian Jeżewski
http://metodasilvy.jezewski.eu/

Termin Kursu: 16-17.01.2021 godz. sob. 09.00-19.30 niedz. 09.00-17.00

Cena kursu:

Osoby uczestniczące w kursie po raz pierwszy: 660 zł (580 zł przy przedpłacie do 09.01.2021)

Powtarzający po kursie podstawowym (trzydniowym): 350 zł

Powtarzający (z dyplomem Silva Intuition): 180 zł

Zapisy telefoniczne: 510 446 196