Kurs Reiki I stopnia

Reiki – Kurs I stopnia Delfin Opole

Starojapońskie słowo REIKI pochodzi z języka chińskiego i oznacza uniwersalną energię obecną w każdej ludzkiej duszy. Twórcą Reiki jest Mikao Usui. Reiki oznacza połączenie ducha i energii życia przenikającej wszechświat.

Reiki nie jest religią i nie zastępuje jej, nie jest też filozofią. Stanowi metodę terapii, której podstawą jest praca z energią. Przeciętny człowiek ma ograniczone możliwości posługiwania się nią, w większości przypadków nawet nie jest w stanie jej odczuć.

Aby nabyć możliwość świadomego korzystania z energii Reiki, należy zostać inicjowanym przez mistrza Reiki. Podczas seminariów towarzyszących inicjacji mistrz przekazuje techniki uzdrawiania tą energią.

System Reiki opiera się na podobnych zasadach jak inne metody medycyny wschodniej (np. medycyna chińska lub indyjska Ajurweda), czyli zakłada, że zdrowie oznacza harmonię zarówno w człowieku (jego ciele, umyśle i duchu), jak i w jego otoczeniu. Choroba natomiast powstaje w wyniku braku, czy też zaburzenia owej harmonii. Techniki Reiki mają za zadanie przywrócić tę harmonię.

Kurs I stopnia REIKI w systemie USUI jest odpowiedni dla wszystkich tych, którzy chcą się nauczyć tej wspaniałej sztuki uzdrawiania, aby móc pomagać sobie samym oraz bliskim.
Pozwala on utrzymać dobry stan zdrowia, a także redukować stres i jego skutki. Dzięki otwarciu się na tę uniwersalną energię, którą I TAK W SOBIE MACIE będziecie Państwo mogli wspomagać się przy wychodzeniu z najcięższych chorób, a także im przeciwdziałać.

Mistrz REIKI pomoże Wam w otwarciu się na tę energię, uaktywni jej swobodny przepływ oraz pomoże utrwalić cały proces, dzięki czemu umiejętność ta z Wami pozostanie na co dzień.

Najbliższe warsztaty prowadzi nasz terapeuta i Mistrz REIKI Andrzej Kubicki.

Termin kursu: 18-19 czerwiec 2021,
18 czerwca 2021, godz. 18:00-21.00
19 czerwca 2021, godz. 9-13

Cena kursu wynosi 450 zł (wymagana przedpłata 100 zł do dnia 11 czerwca)

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy