Masaż Marma

masaż Marma Delfin OpoleMasaż Marma, czyli masaż punktów witalnych jest tradycyjną ajurwedyjską techniką masażu, która zapewnia właściwe krążenie energii w ciele.

W ciele znajduje się 107 punktów witalnych. Uważa się, że stymulacja tych punktów ma wpływ na wszystko, począwszy od zdrowia organów i narządów wewnętrznych, przez produkcję hormonów. Ayurweda proponuje ten rodzaj masażu jako metodę wpływającą na poprawę biochemicznych przemian w organizmie.

Podczas masażu następuje odblokowanie nieharmonijnie pracujących narządów wewnętrznych, dzięki czemu siły witalne mogą bez przeszkód krążyć po całym organizmie, który powraca do stanu naturalnej równowagi. Masaż punktów marma jest wykonywany poprzez uciskanie, co może być odpierane jako uczucie relaksujące, a czasami pobudzające. Może również rozluźnić spięte mięśnie czy tkanki, uważa się także, że przywraca właściwy obieg prany w organizmie.

 Lokalizacja punktów marma:

Masaż Marma Delfin Opole

  • 11 punktów na kończynach
  • 26 punktów na tułowiu
  • 37 punktów na głowie i szyi
  • 33 punkty rozsiane po innych częściach ciała

Cena: 220 zł

Czas trwania zabiegu: ok. 120 min

Zabieg wykonuje Arun Kumar Singh.

 

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook