Paweł Szulc

Paweł Szulc – terapeuta, od 18 lat w medycynie naturalnej, od 8 lat w pracy z Vega Testem, konsultacje Recall Healing, Totalnej Biologii

Paweł Szulc Delfin Opole Vega testVEGA TEST (biorezonans) wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby ( np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia).

Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody które pacjent trzyma w reku pełnią funkcję anteny.

W terapii wykorzystuje się charakterystyczne, tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (biosygnały) istniejące w jego organizmie i wokół niego.

Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić i przetworzyć dzięki, nowoczesnej elektronice, w drgania terapeutyczne.

Zalety VEGA TESTU

VEGA TEST TO NOWOCZESNA I BEZINWAZYJNA DIAGNOSTYKA ORGANIZMU LUDZKIEGO POD KĄTEM OBCIĄŻEŃ PASOŻYTNICZYCH, BAKTERYJNYCH I WIRUSOWYCH.

Metoda ta wg naukowych opracowań jest najbardziej precyzyjną i skuteczną w osiąganiu optymalnej czystości organizmu. Światowa Organizacja Opieki Zdrowotnej ogłosiła dane statystyczne, z których wynika, iż 80% wszystkich zachorowań wywołanych jest, albo bezpośrednio przez pasożyty, albo też w wyniku ich działania w naszym organizmie!

Test Vega, nazywany też testem reakcji Schimmela lub w skrócie VRT (od ang. Vegetative Reflex Test), to jedna z najnowszych odmian diagnostyki elektronicznej. Opiera się na zasadach biorezonansu magnetycznego, czyli reakcji organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne. W 1954 roku niemiecki lekarz Reinhold Voll, przypadkiem zaobserwował, że u chorego, który dotknął ręką leków przy wymiarze potencjału biologicznych aktywnych punktów, zmieniły się jego wskaźniki. W ten sposób odkryto, że leki, nawet na odległość zmieniają stan energetyczny osoby i jego narządów — serca, nerek, wątroby i układów.

Przy przeprowadzeniu VRT wykorzystuje się tylko jeden Biologiczno-Aktywny Punkt (BAP), przez który kolejno do łańcucha wprowadzane są elektromagnetyczne markery (indykatory) wirusów, grzybów, bakterii, glist albo chorób (nozody). Mierzy się tą częstotliwość specjalnym przyrządem – selektorem – który ją wytwarza wg określonych parametrów. Więc, elektromagnetyczny marker pewnego bodźca czy choroby przebiega po zamkniętym elektrycznym łańcuchu: aktywna elektroda – organizm – bierna elektroda. Jeśli taka sama częstotliwość występuje w organizmie osoby (czyli jest bodziec), to wahania między sobą powodują rezonans i doprowadzają do zmiany wskaźnika BAP.

Jeśli BAP pozostaje niezmienny – to znaczy, że takiej częstotliwości w organizmie nie ma. Komputerowa technologia umożliwiła automatyczną rejestrację wskaźników pomiarów, operatywną obróbkę otrzymanych danych dla oceny stanu organizmu chorego. Wysoka skuteczność WRT sprzyja rozpowszechnianiu tej metody w Rosji, Ukrainie, krajach byłego związku radzieckiego i zagranicy. Świadczą o tym materiały międzynarodowych konferencji w Moskwie oraz Kijowie, na których corocznie omawiane są teoretyczne i praktyczne pytania na temat WRT i innych energoinformacyjnych metod diagnostyki i terapii. Jest to obecnie najpewniejsza metoda diagnostyczna.

Podstawowe objawy inwazji pasożytniczej to:

Vega Test Paweł Szulc

 • bóle głowy, bóle stawów i mięśni
 • pęknięcia na piętach
 • rozwarstwiające się i łamliwe paznokcie
 • zakłócenia snu – zgrzytanie zębami w nocy
 • nieprawidłowości układu immunologicznego, częste przeziębienia
 • astma oskrzelowa
 • zaparcia, biegunki – gazy, wzdęcia
 • anemia, niska hemoglobina – utrata apetytu
 • ciągle zmęczenie, nerwowość
 • wrażliwa skóra – zwiększona ilość piegów – różne znamiona na skórze – alergia-różnego rodzaju

TEST wykonywany jest na 3 urządzeniach i trwa ok. 1,5- 2 godz. Sprawdzamy obecność patogenów (wirusów, grzybów, pasożytów, bakterii) obciążenia metalami ciężkimi, niedobory pierwiastków i minerałów.

Według danych diagnostyki biorezonansu (VEGA-test), pasożytami zarażonych jest 97% populacji, a w ostatnich 10 latach zaraziło się nimi 4,5 mld ludzi na świecie. Szczególnie wysoki stopień zarażeń notuje się jako spowodowany przez pasożyty: glisty, owsiki, przywry, lamblie, tasiemce i inne; oraz bakterie m.in. gronkowce i paciorkowce. Grzybicą zarażonych jest ponad 70% populacji. Objawy obecności pasożytów w naszym organizmie pokrywają się z objawami najpowszechniej występujących dolegliwości. Dlatego też osoby obserwujące u siebie podobne symptomy powinny obowiązkowo wykonywać okresowe oczyszczenie organizmu z pasożytów.

Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca. Przed wykonaniem badania w żadnym wypadku nie należy pić kawy ani alkoholu.

Diagnostykę oraz terapię  prowadzi zawodowy akupunkturzysta terapii Vega Test oraz Voll – PAWEŁ SZULC

Posiada oba certyfikaty – Państwowe Certyfikaty MEN honorowane w całej Europie.
Z Vega Testem pracuje od 16 lat.

 

Paweł Szulc zaprasza również na konsultacje Recall Healing (Totalnej Biologii)

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

 • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *