Pieniądze nie są problemem, Twoje przekonania Tak.

„Taka jest moja rzeczywistość finansowa…” „Pieniędzy starcza mi na tyle…” „Niestety mam tylko tyle…” „Nie mogę sobie na to pozwolić…” „Nawet o tym nie myślę, bo i tak mnie nie stać..!!!”
Jak wiele w tych wypowiedziach konkluzji i osądów, które „kupiliśmy” od innych osób (często tych najbliższych)?. Jak mało w tym przestrzeni i pytania, które może otworzyć zupełnie inne, nowe możliwości? Jak bardzo próbujemy budować swoją rzeczywistość finansową w oparciu o solidne „prawa tej rzeczywistości”, które w istocie są najczęściej punktami widzenia innych osób, które kupiliśmy jako jedyne, właściwe, obowiązujące, niepodważalne i zgodnie z nimi kreujemy NASZE ŻYCIE??!!

Czy kiedykolwiek zaprosiłeś pieniądze do swojego życia? Nie poprzez potrzebę, ale poprzez własny WYBÓR? Czy i jak jesteś obecny z energią pieniądza i ile masz tu kupionych konkluzji i punktów widzenia? Czy, na jakich warunkach, skąd i od kogo jesteś gotowy otrzymać pieniądze? A skąd nie? Ile zbudowałeś barier i ograniczeń, żeby nigdy nie otrzymać więcej pieniędzy niż uznałeś, że możesz? Jaką nadałeś im wartość, żeby tak bardzo umniejszać siebie?

A gdyby pieniądze nie stanowiły żadnego problemu – to co byś wybierał? Jakie życie i rzeczywistość byś kreował? Jaką relację Ty sam kreujesz ze swoimi pieniędzmi? Co gdyby już nigdy nie były one problemem, a zawsze wkładem? Czy je do tego zapraszasz? Jaką relację z nimi kreujesz? Jak by to było zaprosić do tej relacji więcej wdzięczności dla tych pieniędzy, które już pojawiają się w twoim życiu, bez względu na to jak duże one są? Jakby to było zaprosić tam więcej możliwości?
Jest to zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą stać się bardziej obecni z energią pieniądza i zacząć kreować własną rzeczywistość finansową

Czas trwania: 7,5 godz. Inwestycja: 650 zł.

Niedziela 2 sierpnia 2020 r w godz. 11.00-18.30
Ilość miejsc ograniczona, wymagane są zapisy.
Kontakt tel. 510 446 196

Spotkanie prowadzi Dorota Doris Wysocka – Life Coach ICC, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®, Facylitator Energetycznych Procesów na Ciało, Facylitator Pracy z Ciałem (program: ‘Right Body For You’), Facylitator Wyrażania Siebie – Odkryj Swój Głos i Potencjał (program: ‘Right Voice for You’) oraz Coach Związków i Relacji (program: ‘Right Relationship For You’), bioenergoterapeuta, refleksolog, praktyk Reiki, absolwentka Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, mediator rodzinny, absolwentka i praktyk Marketingu (z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach), a prywatnie szczęśliwa mama dwójki starszych nastolatków oraz współtwórczyni ponad 25-letniego związku.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy