Spotkanie otwarte Access Consciousness

A JEŚLI W ŻYCIU MOŻLIWE JEST ZNACZNIE WIĘCEJ…?

SPOTKANIE OTWARTE ACCESS CONSCIOUSNESS I NIE TYLKO!

Dorota Wysocka

Jest to zaproszenie do tego, żeby poznać zupełnie inny sposób patrzenia na tę rzeczywistość, na nasze życie, na wszystko, co nas otacza i na to, co się nam przytrafia.

Jest to zaproszenie dla tych, którzy gdzieś w głębi wiedzą, że coś więcej jest możliwe i że można żyć, funkcjonować, tworzyć i być inaczej, tylko nie umieją znaleźć do tego drogi.

Jest to spotkanie dla tych, którzy chcą poznać rządzące nami mechanizmy i schematy, poznać łatwe sposoby ich zmieniania po to, żeby wyjść ponad nie!

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które ciągle szukają „tego czegoś w życiu”, swojej prawdy, wiedzenia co jest czym w życiu, co wybierać, za kim podążyć, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie jesteś pogodzony z taką rzeczywistością, jaka Cię otacza, coś Ci cały czas nie pasuje, coś wydaje się nie tak – to jest to zaproszenie dla Ciebie.

Jeśli pragniesz w pełni opowiedzieć się za własnym życiem…i wykreować je…takim jakie pragniesz – to jest to zaproszenie dla Ciebie. Co jeśli wystarczy otworzyć się na to, co już wiesz, a uznajesz, że nie wiesz i tak naprawdę nigdy sobie na to wiedzenie nie pozwoliłeś? A jeśli wystarczysz …Ty sam? Chciałbyś o tym posłuchać?

Na spotkaniu zobaczysz inną perspektywę siebie, swojego życia, możliwości i tego, co uznajemy za możliwe. Poznasz też kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym będziesz mógł od razu zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie odpowiada i co Cię uwiera. Wypróbuj je potem i sam sprawdź, czy to działa.

czas trwania: 2h

Inwestycja: 75 PLN

prowadzenie:

Dorota Doris Wysocka
LIFE, ENERGY & BODY COACH
www.accessyou.pl

Certyfikowany Life Coach ICC
Certyfikowany Facylitator Access Consciousness®
Certyfikowany Facylitator Pracy z Ciałem, bioenergoterapeuta
Certyfikowany Coach Związków i Relacji

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *