Tatar Magdalena

Wykształcenie

Magdalena Tatar Delfin OpoleMagdalena Tatar  jest z zawodu ekonomistką, ukończyła Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze. Przez 17 lat pracowała w zawodzie ekonomisty, w jednym z dużych banków.

ale przyszedł czas na zmiany…

W 2019 r. ukończyła 2,5 letnie Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu, w tym samym roku zdała przed Państwową Komisją Egzaminacyjną egzamin praktyczny i uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty.

 

Przygoda z bioenergoterapią

Czas odejścia z pracy zbiegł się z odkryciem w sobie cennego daru bioenergoterapii. Natchniona słowami książki „Twoja uzdrawiająca siła” Jack Angelo: „Znajdziesz w tej książce coś, co cię zainteresuje, zmusi do myślenia, a może do rozpoczęcia praktyki. Pamiętaj jednak – po tym doświadczeniu nigdy nie będziesz już tym samym człowiekiem.” – zaczęła praktykować, realizować marzenia…

Zdolności bioenergoterapii odziedziczyła po Ojcu i Prababce. Wyczytała, że dziedziczone zdolności po przodkach mogą być w tym przypadku bardzo silne.

Odkryty bardzo cenny dar, który traktuje z wielkim szacunkiem, stał się jej pasją i powołaniem. Od tamtej pory wciąż ma kontakt z innymi ludźmi, by ich wspomagać i uzdrawiać energią.

Edukacja we Wrocławiu zakończyła się obroną pracy dyplomowej pt. „Bioenergoterapia jako droga do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy człowieka” napisaną pod kierunkiem cenionego wrocławskiego bioenergoterapeuty – Mariusza Łabęty. Praca zawiera nie tylko teoretyczne aspekty bioenergoterapii, opisuje szczegółowo ośrodki energetyczne człowieka, ale zawiera również jej własne, pierwsze doświadczenia bioenergoterapeutyczne.

W swojej pracy Magdalena pokazuje jej własną drogę rozwoju oraz to, że w każdej chwili można zmienić swoje życie, jeśli się tylko tego bardzo chce…

Podczas nauki we Wrocławiu zdobyła bardzo cenną wiedzę w zakresie szeroko pojętej naturoterapii, ziołolecznictwa, radiestezji, bioenergoterapii, refleksologii i medycyny chińskiej.

Magdalena Tatar w swojej pracy łączy typowe narzędzia bioenergoterapeutyczne – odbiera energię za pomocą kolorów- z intuicją – wyczuwa nastroje i blokady mentalne i psychiczne.

Każdy zabieg to bardzo cenne doświadczenie. Każdy zabieg bioenergoterapeutyczny jest inny, tak jak inny jest każdy człowiek.

Bioenergoterapia na odległość – M. Tatar – ok. 20-30min – 140zł.

Kontakt w celu rezerwacji wizyty:
Centrum Terapii Naturalnych Delfin Opole, tel. 510446196

Zapraszamy!

 

  • Informujemy, iż każdy terapeuta świadczący usługi w Centrum Terapii Naturalnych Delfin, wykonuje usługi we własnym imieniu i na własny rachunek. Opłaty pobierane są według cennika danego terapeuty lub prowadzącego spotkanie/zajęcia w zależności od rodzaju usługi. Klient za wykonaną usługę rozlicza się bezpośrednio z terapeutą.
    Prosimy o zapoznanie się z regulaminem obowiązującym w Centrum Terapii Naturalnych Delfin.

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook

Tatar Magdalena świadectwo