Usługi: Terapie, Diagnoza paramedyczna

W ofercie usług naszego ośrodka proponujemy konkretne terapie wspomagające zdrowie, m.in.:

Zabiegi ajurwedyjskie

Bars – terapia, masaż głowy

Bioenergoterapia

Biorezonans (F-scan), detoksykacja

Biorezonans F-SCAN 4

EFT – techniki emocjonalnej wolności

Hirudoterapia

Irydologia

Klawiterapia (nail taping)

Konsultacje psychobiologiczne / Totalna biologia

Masaże

Masaż dźwiękiem

Nastawianie kręgosłupa

Quantec, diagnoza i terapia

Quantum

Radiestezja

Recall Healing

Refleksologia stóp

Stawianie baniek

Świecowanie uszu, konchowanie uszu

Vega Test

 

Bioenergoterapia, ajurweda, terapie naturalne i kursy rozwoju osobistego – to tylko niektóre z wielu propozycji, które oferuje Centrum Terapii Naturalnych „DELFIN”.

Działalność naturoterapeutyczna Centrum Terapii Naturalnych „DELFIN” uwzględnia wiele aspektów szeroko pojętego ZDROWIA. Holistyczne – całościowe podejście do procesu zdrowienia koncentruje się nie tylko na fizyczności ale poszukuje przyczyn i źródeł niedomagań, które często znajdują się w umyśle i duszy.

Terapeuci i wykładowcy, którzy są stale do dyspozycji lub gościnnie z nami współpracują, zajmują się medycyną niekonwencjonalną od wielu lat i mogą swoje działania poprzeć wieloletnim doświadczeniem.

W naszym ośrodku odbywają się spotkania cykliczne, ale są też aktualne, unikalne sesje terapeutyczne i kursy. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej, uzyskać odpowiedź na pytania prosimy zatelefonować – nasz numer +48 510446196 lub wysłać maila na adres: biuro@delfin.opole.pl.

Szanując Państwa czas prosimy o wcześniejsze zapisy na wybrany termin u terapeuty oraz dokonanie przedpłaty w kwocie 50 zł. Wpisanie na warsztaty i kursy jest automatyczne po dokonaniu bezzwrotnej przedpłaty w kwocie 100 zł.

Zapraszamy w godzinach 10 – 17, a w razie potrzeby dłużej.

Przychodząc do nas spotkacie się Państwo ze zrozumieniem, miłą atmosferą i kompetentną pomocą. Mamy nadzieję, że oferowane usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy