Vega Test

Vega Test – Medycyna XXI wieku – Systemowa Terapia BioInformacyjna

vega test delfin opole

Diagnostyka Vega Test – ośrodek Delfin w Opolu

VEGA TEST – to unikalny zestaw aparatury diagnostycznej wykorzystującej spektrum drgań elektromagnetycznych, które są wysyłane przez poszczególne narządy i układy ciała i poprzez ich przetworzenie, w oparciu o bardzo zaawansowaną technologię urządzenia, ujawnia w trakcie jednego badania stan całego organizmu. Wykrywa pierwsze sygnały chorobowe niemożliwe do stwierdzenia USG, RTG, tomografia, które uwidaczniają zmianę już ukształtowaną.

Urządzenie wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby ( np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia).

Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody które pacjent trzyma w reku pełnią funkcję anteny. Do samoregulacji w terapii wykorzystuje się charakterystyczne tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (biosygnały) istnieją w jego organizmie i wokół niego. Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić, przetworzyć dzięki nowoczesnej elektronice w drgania terapeutyczne.

Jakie zalety ma metoda VEGA TEST?

Bezkonkurencyjna metoda pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. Nie wywołuje napromieniowania, jest całkowicie bezpieczna i doskonale tolerowana nawet przez trzyletnie dzieci.

Informoterapia może być stosowana równolegle z innymi metodami leczenia, homeopatią, fitoterapią, wzmacniając ich działanie. Uwidocznia obecności nośników infekcji tj. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty. Wskazuje poziom obciążeń chemicznych  i toksyn w organizmie,  poziom zakwaszenia, poziom stresu, zanieczyszczenia układu limfatycznego,  zaburzenia  układu hormonalnego. Wykrywa i usuwa elektronicznie BORELIOZĘ, także formy utajnione, które są przenoszone przez komary, muchy, meszki, osy, pszczoły oraz wszystkie koinfekcje z nią związane.

Skuteczność diagnostyki 99%.

Skuteczność terapii usuwania  boreliozy 95%, minimalny czas kuracji boreliozy 40 dni – po tym czasie około 40% osób ma już efekt, który można potwierdzić badaniami konwencjonalnymi.

U pozostałych 60% osób potrzebny jest nieco dłuższy czas. Maksymalny czas kuracji to 3 miesiące do pół roku.

Diagnostyka VEGA TEST – wskazania:

–  zaburzenia odporności organizmu,
–  obciążenia: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby,
–  grzybica układu pokarmowego ( np. candida albicans),
–  obciążenia metalami ciężkimi oraz związkami chemicznymi,
–  schorzenia przewlekłe, choroby metaboliczne,
–  nadpobudliwości, przewlekłe infekcje dróg oddechowych,
–  opryszczki nawrotowe,
–  półpasiec,
–  bóle mięśni,
–  choroby reumatyczne (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa, kończyn),
 – nadmierny apetyt,
– zaburzenia układu limfatycznego,
– zaburzenia układu hormonalnego,
– bóle głowy,
– przewlekłe zmęczenie

VEGA TEST jest idealny zwłaszcza dla osób mających pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć lub tradycyjnie leczonych osób, które nie widzą poprawy, jak również dla osób, chcących kompleksowo i bezboleśnie sprawdzić stan swojego organizmu.

Metoda jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Diagnoza trwa ok. 2 godzin i odbywa się na trzech urządzeniach.

Diagnostykę oraz terapię  prowadzi zawodowy akupunkturzysta terapii Vega Test oraz Voll – PAWEŁ SZULC

Posiada oba certyfikaty – Państwowe Certyfikaty MEN honorowane w całej Europie. 

Z Vega Testem pracuje od 16 lat.

UWAGA:

Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca. Przed wykonaniem badania w żadnym wypadku nie należy pić kawy ani alkoholu. 

VEGA TEST -CENA:

  • Diagnostyka, przygotowanie indywidualnego programu do terapii usuwania patogenów, omówienie z wyjaśnieniem (dzieci powyżej 5 roku i dorośli) – 250 zł – czas ok. 2 godz.
  • Diagnostyka, przygotowanie indywidualnego programu do terapii usuwania patogenów, omówienie z wyjaśnieniem (dzieci do 5 roku ) – 200 zł – czas ok. 1,5- 2 godz.
  • Terapia usuwania patogenów i obciążeń do 45 min. – 60 zł
  • Terapia usuwania patogenów i obciążeń 46min- 2 godz.- 80 zł

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

 

Aktualne informacje znajdziesz również na naszym profilu Facebook