Badanie żywej kropli krwi

Data/Czas
9 sierpnia 2019
godz. 10:00 - 13:00

Miejsce - Delfin

Żywa kropla krwi – diagnoza mikroskopowa

Mikroskopowa analiza obrazu żywej kropli krwi.
Technika badania oparta o badanie żywej, nie utrwalonej próbki krwi, ma długą historię – od 1901 roku metodą tą diagnozowano kiłę (syfilis) poprzez stwierdzenie obecności krętków bladych we krwi poddanej analizie. W ciągu ostatnich 30 lat nastąpił wzrost zainteresowania tą metodą diagnozowania w aspekcie oceny stanu odżywienia i równowagi metabolicznej organizmu.

W badaniu tym wykorzystujemy fakt, że około 20 minut po pobraniu pojedynczej kropli krwi, komórki w niej zawarte nadal żyją. Jeżeli zabezpieczymy preparat przed wysychaniem, to przez ten czas możemy oglądać żywe komórki oraz inne struktury, niewidoczne w tradycyjnych metodach analitycznych.

blood cells

Możemy więc, używając mikroskopu o zaawansowanej technologii, dającego bardzo duże powiększenie (1600x), oglądać obraz żywej kropli krwi.Transmisja obrazu przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora umożliwia równoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę poddawaną badaniu. Jest to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy -jakby nieznany dotąd i tajemniczy “mikrokosmos” odsłonił swoje tajemnice.

Sugestywność obrazu jest o wiele większa od najbardziej obrazowych słów czy cyfr – o wiele łatwiej zacząć rozmowę o zdrowiu, o profilaktyce chorób poprzez zmianę sposobu odżywiania i stylu życia wtedy, kiedy możemy posłużyć się analizą obrazu krwi osoby, której porada dotyczy.

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi to niezwykła możliwość obejrzenia tego, co znajduje się wewnątrz nas, i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy.

Izabela Pęzioł

Izabela Pęzioł

Badanie wykonuje Izabella Pęzioł

 

Mikroskopowe badanie żywej krwi  

Analiza krwi pozwala określić:

* ilośc,rozmiar ,kształt erytrocytów,

*określić ,czy erytrocyty zostały uszkodzone  i czy zawierają formy patogenne,

*określić ilość i rozmiar oraz kształt leukocytów,

*ocenić równowagę kwasowo-zasadową,

*wykryć alergię,anemię,choroby autoimmunologiczne oraz degeneracyjne,

*wykryć infekcje wirusowe,bakteryjne ,grzybicze,

*zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej,

*zaburzenia przemiany materii.

Badanie polega na nakłuciu igłą opuszka palca i pobraniu kropli krwi .Na ekranie monitora możliwa jest obserwacja jak zachowuje się krew i co jest w niej widoczne,określamy  jej jakość.

 Dobrana indywidualnie terapia, poprzedzona wnikliwą diagnozą – umożliwia oczyszczenie organizmu, przywrócenie mu równowagi i pobudzenie naturalnych sił samouzdrawiających. Pozwala to uniknąć, bądź zlikwidować na poziomie przyczynowym – uciążliwe, długotrwałe dolegliwości.

Medycyna naturalna – to przede wszystkim medycyna profilaktyczna. Warto skorzystać z tego co oferuje aby na dłużej zachować zdrowie i dobre samopoczucie . Wszak lepiej zapobiegać niż leczyć.

Dobrze, że potrzeba zdrowego stylu życia, prawidłowej diety, dbałości o dobre samopoczucie– dociera coraz wyraźniej do świadomości współczesnego człowieka.

 Wszyscy czujemy, że wszechobecny pośpiech, stres, brak czasu na spokojny, pełnowartościowy posiłek – skutkują coraz powszechniejszym znużeniem i utratą radości życia. Zrozumiałe jest więc coraz większe zainteresowanie metodami medycyny naturalnej.

 Serdecznie zapraszam również Państwa do skorzystania z takiej możliwości.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Jak przygotować się do badania

Co najmniej 24 godziny przed badaniem nie wolno spożywać alkoholu. W dniu badania nie pijemy kawy naturalnej i mocnej herbaty, a 2 godziny przed badaniem nie spożywamy posiłku.

Przed badaniem należy wypić 1 szklankę wody.

Cena badania: 120 zł

Badanie żywej kropli krwi w środy i piątki od godz. 10-tej

Data: 7 i 9 sierpnia 2019 godz. 10

Kontakt w Opolu: ☎ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

Zapraszamy 😀

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...