Ceremonia Dźwięku Sound&Healing – – Odwołane

Data/Czas
15 marca 2020
godz. 17:00 - 18:30

Miejsce - Delfin

W związku z zaistniałą sytuacją odwołujemy niedzielą Ceremonię Dźwięku. O nowym terminie będziemy informować na bieżąco. Pozdrawiamy.

 

Zapraszamy na muzyczną, duchową, kryształową Ceremonię Dźwięku Sound&Healing. Gdzie  w przestrzeni otwartego serca przy dźwiękach magicznych instrumentów i uzdrawiających pieśni wspólnie wygenerujemy  pole miłości i światła, w którym zanurzymy się, by wzrastać, uzdrawiać i transformować wszystko to, co już nam nie służy. 

Zagrają dla Was  misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen,  misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze, shrutibox a także usłyszycie podczas koncertu mantry i otwierające serce pieśni, które otrzymałam w darze od wszechświata dla Was, dla Nas by przypominać, kim tak naprawdę jesteśmy.

Camila Vatral

Camila Vatral

W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w “Tu i Teraz “, dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty. To również czas głębokiej transformacji i uzdrawiania na wielu poziomach.

Wspieram ten proces poprzez terapeutyczne esencje “AquaCrystal” są to kompozycje stworzone  na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living. Po koncercie będzie możliwość nabycia takich sprei.

Koncert poprowadzi :

Camila Vatral –  Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem.  Poprzez intensywną pracę ze sobą i z ludźmi rozwinęła dar jasnowidzenia i jasnowiedzenia.

Jak się przygotować?

Ubierz się wygodnie., weź ze sobą matę/materac, śpiwór i koc, poduszkę, to…, czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie. Na salę wchodzimy bez obuwia, zabierz  wodę lub termos z herbatą.

Dźwięki odbieramy w pozycji leżącej, w ciszy, można również siedzieć…

Więcej info na stronach:

www.krysztalowyportal.pl

Kiedy : 15 marca (niedziela) godz 17:00

Gdzie : DELFIN Centrum Terapii Naturalnych ul. Piotrkowska 1 Opole

Wstęp : 60 

Czas : ok 1.5  h

Ze względu na ograniczoną ilości miejsc proszę o potwierdzenie swojej obecności smsem ( proszę przesłać imię z dopiskiem Ceremonia Opole ) na nr 510446196 Agnieszka

Zapraszamy 😀

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...