Co nam stoi na drodze do zmian i jak to zmienić?

Data/Czas
23 października 2020
godz. 19:00 - 21:00

Miejsce - Delfin

DO CZEGO ZAPRASZA ACCESS CONSCIOUSNESS?

Dlaczego jednym się udaje, a innym nie!? Jedni mogą, a inni nie?!

Często poprzestajemy na zwykłym stwierdzeniu nie odkodowując, co się kryje pod tym, że jedni mogą, a inni nie. Mamy mnóstwo powodów i uzasadnień dlaczego nie możemy, dlaczego nie damy rady, dlaczego to nie dla nas…

Nie zastanawiamy się czym tak naprawdę są te stojące nam na drodze niewidoczne i nienazwane przeszkody, skąd się biorą i kto lub co za nimi stoi. A co jeśli moglibyśmy coś z nimi zrobić? Co jeśli moglibyśmy przyjrzeć im się i poruszyć?
Oto zaproszenie dla tych, którzy chcą poznać inny sposób patrzenia na nasze życie, które uznaliśmy, że jest takie, jakie jest. Jeśli jesteś ciekaw jak można zupełnie inaczej spojrzeć na samego siebie, na to co tworzysz, pod wpływem czego jesteś, to jest to zaproszenie właśnie dla Ciebie.

Na spotkaniu poznasz kilka praktycznych narzędzi, dzięki którym uświadomisz sobie jakie przeszkody zapraszasz i będziesz mógł od razu coś z nimi zrobić i zacząć zmieniać w życiu to, co Ci nie pasuje. Serdecznie zapraszam

Uczestnictwo 65 PLN

Kiedy? 23.10 o godz. 19.00
Gdzie? Centrum Terapii Naturalnych Delfin w Opolu.
Tel. 510 446 196

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...