Dzień z ajurwedą

Data/Czas
6 sierpnia 2020
godz. 10:00 - 19:00

Miejsce - Delfin

DZIEŃ Z AJURWEDĄ W DELFIN OPOLE

Arun Kumar Singh

Czwartek 06.08.2020

Tylko w tym dniu wszystkie zabiegi ajurvedyjskie.

Ayur – życie, veda- mądrość,
to przekazywana z pokolenia na pokolenie sztuka życia praktykowana już od ponad 5000 lat w Indiach, znajduje swoje oparcie w naturze, która nas otacza i która jest w nas.

To medycyna oraz styl życia, które prowadzą do harmonii i pełnego zdrowia.

Ajurweda uczy nas jak zachować zdrowie lub jak je odzyskać.

Odnajdź zdrowie swojego ciała i ducha w tym co naturalne i nam najbliższe. Wszystkie zabiegi wykonuje terapeuta ajurwedyjski Arun Kumar Singh.

ZABIEGI:

Abhayanga – masaż. Stymuluje stawy, mięśnie, tkanki oraz nerwy. Głęboko relaksujący, daje równowagę całemu ciału. Świetny sposób na oczyszczenie naszego organizmu z toksyn podczas odprężającego masażu całego ciała, przy użyciu ciepłych i aromatycznych olejów ajurwedyjskich.

Zabieg trwa ok.  90 min- 160 zł

Pada Abhayanga – refleksologia stóp. Wysoko profitujący i przyjemny zabieg. Refleksologia polega na uciskaniu poszczególnych punktów na stopach, które są połączone z całym układem nerwowym. Stopy są wyjątkowo ważne, poddając się ich refleksologii regularnie, możemy wyleczyć wiele chorób oraz pozbyć się zaburzeń w naszym organizmie.

Zabieg trwa ok. 90 min- 140 zł.

ShiroAbhayanga – masaż głowy Shiroabhyanga – masaż głowy jest szybką i przyjemną regeneracją podczas stresującego trybu życia.

Rozluźnia napięcia w obrębie szyi i głowy. Regularne stosowanie masażu pozwoli przywrócić naszemu życiu harmonię i spokój.

Przyjemny sposób na pozbycie się bólu głowy za pomocą relaksującego masażu z ciepłym olejem.

Zabieg trwa ok. 30 min -70 zł.

Wybierz, zadzwoń, umów się.
Ilość miejsc ograniczona, wymagane zapisy.
Delfin Opole 510 446 196

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...