Irydologia

Data/Czas
23 czerwca 2021
godz. 12:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

Irydologia zajmuje się diagnozowaniem stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka. Umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz ocenę wydolności układów i narządów wewnętrznych.

Dzięki irydologii można:
– określić predyspozycje genetyczne do osłabienia pracy określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby,
– zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze się nie odczuwa (tak jest w przypadku np. wysokiego cholesterolu i miażdżycy)
– zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową,
– zlokalizować narząd, w którym rozwija się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach.

Enhke-Choijo

Enhke-Choijo, irydolog, lekarz internista

Wizyta obejmuje badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka oraz wywiad z pacjentem. Po rozmowie z pacjentem możliwość podjęcia leczenia indywidualnie dobranymi ziołami.

Pani Enkhe Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat lub jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, a mimo to nadal nie wiemy, co nam dolega.
Przydatna jest również, gdy chcemy sprawdzić, czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.

Cena: 50 zł. Po badaniu możliwość podjęcia leczenia indywidualnie dobranymi ziołami i naturalnymi suplementami diety.(dodatkowo płatne).

Przyjmuje : 23 czerwiec 2021

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...