Irydologia

Data/Czas
27 października 2021
godz. 12:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

Irydologia zajmuje się diagnozowaniem stanu zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki oka. Umożliwia kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz ocenę wydolności układów i narządów wewnętrznych.

Dzięki irydologii można:
– określić predyspozycje genetyczne do osłabienia pracy określonych narządów wewnętrznych i zachorowania na poszczególne choroby,
– zobaczyć zmiany świadczące o rozwijającej się chorobie, której fizycznych oznak jeszcze się nie odczuwa (tak jest w przypadku np. wysokiego cholesterolu i miażdżycy)
– zaobserwować zmiany wskazujące na zawał serca, udar mózgu czy chorobę nowotworową,
– zlokalizować narząd, w którym rozwija się stan zapalny, co nie zawsze jest oczywiste i może być trudne do zdiagnozowania w klasycznych badaniach.

Enhke-Choijo

Enhke-Choijo, irydolog,

Wizyta obejmuje badanie irydologiczne, czyli ocenę stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka oraz wywiad z pacjentem. Po rozmowie z pacjentem możliwość podjęcia leczenia indywidualnie dobranymi ziołami.

Pani Enkhe Choijo zaleca wizytę w gabinecie irydologicznym, jeśli chcemy zadbać o siebie i cieszyć się dobrym zdrowiem przez wiele lat lub jeśli wykonaliśmy szereg kosztownych badań, a mimo to nadal nie wiemy, co nam dolega.
Przydatna jest również, gdy chcemy sprawdzić, czy obciążenia genetyczne dotyczą również nas.

Cena: 50 zł. Po badaniu możliwość podjęcia leczenia indywidualnie dobranymi ziołami i naturalnymi suplementami diety.(dodatkowo płatne).

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy