Mariusz Łabęta

Data/Czas
31 lipca 2019
godz. 12:00 - 16:00

Miejsce - Delfin

Mariusz Łabęta

Mariusz Łabęta – bioterapia, hipnoza

mistrz bioenergoterapii, hipnoterapeuta

członek Dolnośląskiego Cechu Bioenergoterapeutów oraz członek Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie bioenergoterapeuta przy Dolnośląskiej Izbie Rzemieślniczej i Ogólnopolskiej Izbie Bioenergoterapii i Radiestezji. Wieloletni wykładowca bioenergoterapii w Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu.
Zastępca Przewodniczącego Komisji Branżowej Bioenergoterapeutów i Radiestetów Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Poprzez zabiegi bioenergoterapii skutecznie wspomaga leczenie nerwic, zmian zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, zaburzeń neurologicznych, w tym epilepsji, usuwania cyst, torbieli i guzków nowotworowych, wspomaga regenerację zmienionych chorobowo narządów wewnętrznych oraz detoksykację organizmu.

Zabieg bioenergoterapii:
– wzmacnia siły witalne organizmu,
– powoduje ogólne oczyszczenie energetyczne
– i szybkie wzmocnienie naturalnych sił odpornościowych.

Przez stosowanie hipnozy skutecznie pomaga w uwalnianiu organizmu od uzależnień, nawyków i nałogów (alkohol, objadanie się, nikotyna, narkotyki itp.).
Pomaga skutecznie pokonać fobie, lęki, depresje i wiele chorób o podłożu psychosomatycznym.

Przyjmuje: 31 lipca 2018, godz. 12:00
Zapraszamy

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...