Nastawianie kręgosłupa

Data/Czas
18 grudnia 2019
godz. 12:00 - 16:00

Miejsce - Delfin

Kręgosłup to otwarta księga, z której można wszystko wyczytać o stanie zdrowia danego człowieka. Ze stanu kręgów można sprawdzić unerwienie poszczególnych narządów, a przez zlikwidowanie blokad pobudzić każdy organ do prawidłowego funkcjonowania. Dolegliwości, bóle kręgosłupa (bóle krzyża) wynikają z różnych napięć oraz nacisków.

kręgosłup

Problemy z kręgosłupem szyjnym są przyczyną bólów głowy, gardła, zatok, występują zawroty głowy, migreny. Kręgi szyjne odpowiadają również za zespół szyjno-barkowy, który objawia się drętwieniem kończyn górnych.

Skrzywienie lub źle ustawione kręgi piersiowe to zatykanie w klatce piersiowej z odczuwalnym kłuciem w okolicy serca włącznie. Kręgosłup piersiowy odpowiada również za żołądek, wątrobę, trzustkę.

Natomiast kręgosłup lędźwiowo-krzyżowy odpowiada za dolną część jamy brzusznej i nogi. Najczęstsze dolegliwości to rwy kulszowe, zapalenia korzonków, bóle nóg, choroby kobiece itd. Dolegliwości jakie zostały wymienione to najbardziej dokuczliwe problemy, z jakimi zjawiają się klienci. Nastawianie kręgosłupa i działanie bioenergii powoduje, że wiele dolegliwości znika bezpowrotnie.

Kręgosłup to podstawa naszego organizmu, należy dbać o niego przez całe życie. Dlatego też bardzo ważna jest profilaktyka i przestrzeganie pewnych zasad postępowania w trosce o prawidłowe funkcjonowanie kręgosłupa, tj. odpowiednie spanie, siedzenie, podnoszenie pewnych rzeczy itd. Ważne, żeby siedzieć prosto, nie półleżąc, nie siedzieć z podwiniętymi nogami. Są to jednak najczęściej popełniane błędy, szczególnie przez dziewczęta, a następstwem tego są krzywe kręgosłupy, bolesne i nieregularne miesiączki.

Nasi terapeuci zajmujący się korekcją kręgosłupa:
Andrzej Kubicki
Wojciech Ciesielski

Kontakt: ☎ 77 456 58 43    lub 📱698 36 16 50   lub przez formularz poniżej

Zapisy telefonicznie (077 456-58-43 w godz. 10-17)
lub poprzez poniższy formularz:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182 ze zm.). Administratorem danych jest Delfin - terapie naturalne. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna. Zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawienia.

Mapa

Wczytuję mapę...