Paweł Szulc

Data/Czas
14 grudnia 2021 - 15 grudnia 2021
godz. 11:00 - 17:00

Miejsce - Delfin

terapeuta, od 18 lat w medycynie naturalnej, od 8 lat w pracy z Vega Testem, konsultacje Recall Healing, Totalnej Biologii

Paweł Szulc

Paweł Szulc

VEGA TEST (biorezonans) wykrywa dolegliwości wobec których medycyna akademicka nie może postawić jednoznacznej diagnozy i odszukać przyczyny choroby ( np. bóle głowy, stan przewlekłego zmęczenia).

Podczas terapii tego typu nie doprowadza się do organizmu prądu. Elektrody które pacjent trzyma w reku pełnią funkcję anteny.

Do samoregulacji w terapii wykorzystuje się charakterystyczne tylko dla danego człowieka, jego własne drgania elektromagnetyczne (biosygnały) istniejące w jego organizmie i wokół niego.

Ponieważ wibracje własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić i przetworzyć dzięki, nowoczesnej elektronice, w drgania terapeutyczne.

Zalety VEGA TESTU
Bezkonkurencyjna metoda pod względem bezpieczeństwa i wygody dla pacjenta. Nie wywołuje napromieniowania, jest całkowicie bezpieczna i doskonale tolerowana nawet przez trzyletnie dzieci.

Informoterapia może być stosowana równolegle z innymi metodami leczenia – homeopatią, fitoterapią – wzmacniając ich działanie. Uwidocznia obecności nośników infekcji tj. wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty.
Wskazuje poziom obciążeń i toksyn w organizmie. Metoda jest bezbolesna i nie ma skutków ubocznych. Trwa 1,5 do 2 godzin.

Diagnostyka VEGA TEST – wskazania:
– zaburzenia odporności organizmu,
– obciążenia: pasożyty, bakterie, wirusy, grzyby,
– grzybica układu pokarmowego ( np. candida albicans),
– obciążenia metalami ciężkimi oraz związkami chemicznymi,
– schorzenia przewlekłe, choroby metaboliczne,
– nadpobudliwości, przewlekłe infekcje dróg oddechowych,
– opryszczki nawrotowe, półpasiec, bóle mięśni, choroby reumatyczne (zwyrodnienia stawów, kręgosłupa, kończyn), nadmierny apetyt.

Borelioza
Wykrywamy i usuwamy elektronicznie boreliozę, także formy utajnione, które są przenoszone przez komary, muchy, meszki, osy, pszczoły oraz wszystkie koinfekcje z nimi związane.

Skuteczność diagnostyki 99%  – trwa około 2 godziny i odbywa się na dwu urządzeniach – koszt 250 zł.
Skuteczność terapii usuwania 95%, minimalny czas kuracji 40 dni – po tym czasie około 40% osób ma już efekt, który można potwierdzić badaniami konwencjonalnymi.
U pozostałych 60% osób potrzebny jest nieco dłuższy czas. Maksymalny czas kuracji to 3 miesiące do pół roku.

Diagnostykę oraz terapię prowadzi zawodowy akupunkturzysta terapii Vega Test oraz Voll – Paweł Szulc. Posiada oba certyfikaty – Państwowe Certyfikaty MEN honorowane w całej Europie.

Przeciwwskazania
Przeciwwskazaniem do badania VEGA TEST jest ciąża oraz rozrusznik serca.
Uwaga! W żadnym wypadku przed wykonaniem zabiegu nie można pić alkoholu, ani kawy.

VEGA TEST jest idealne zwłaszcza dla osób, które mają pewne dolegliwości, których nie mogą się pozbyć, lub tradycyjnie leczone nie widzą poprawy, jak również dla osób, które kompleksowo i bezboleśnie chcą sprawdzić stan swojego organizmu.

Paweł Szulc zaprasza również na konsultacje Recall Healing (Totalnej Biologii)

Kontakt: Centrum Terapii Naturalnych Delfin, tel. 510-446-196

Zapraszamy